Каталог-планувальник Пара молода


 
◄ Попередня   Наступна ►

Саша Дергоусова про «Wedding of the future»На початку лютого у Львові відбувся другий Event Industry Forum 2019. Протягом двох днів працювало 5 Speaker zone:
  • Main
  • Business 
  • Convention
  • Public events
  • Wedding planet
80 чудових спікерів з різних куточків України, Польщі, Бельгії, Франції, Великобританії та Іспанії ділилися своїм досвідом, знаннями та кейсами. 

Відкрила Wedding planet Саша Дегроусова - засновниця та ідейний натхненник однієї з найкращих весільних агенцій в Україні - Dergousova agency. Під час свого виступу вона говорила про «Wedding of the future: руйнуємо міфи та зриваємо шаблони». 

Команді Пари молодої вдалося поспілкуватися з Сашею за лаштунками EIF-2019.


- Зараз в Україні багато нових агенцій. Їх кількість росте з кожним роком. Проте, як на мене, весільному бізнесу в Україні не вистачає динаміки розвитку. Весільники не шукають чогось нового, ексклюзивного. - поділилася Саша Дергоусова. - Ви  пам'ятаєте, що я була першим транслятором всього, що відбувається зараз на весільних майданчиках: в текстилі, декорі, посуді… Ще 8 років тому, поняття декоратора не було - були флористи. Мені здається, що я вже дала цій галузі все, що могла. Щоб розвинути цей ринок ще більше, потрібні значно більші бюджети замовника. Наші молодята ще не прийшли до цього розуміння. 

Зараз для Саші весілля - це хобі. Вона створює домашній текстиль та наповнює красою тепер не лише особливий день, але й кожен день своїх клієнтів. 

Щодо весільної індустрії, одним з висновків Саші стало те, що люди хочуть краси, а краса коштує дорого, тому вони все частіше приходять до висновку, що їм це не потрібно. 

- «Для чого мені витрачати такі колосальні суми на весілля?» - запитають вони. Саме тому, я вважаю, що Інститут весілля скоро зникне зовсім. Проте, Інститут сім'ї - це спілкування, єдність та любов. 

Хоча, Саша допускає й абсолютно протилежний варіант: що у вік технологій люди все більше цінуватимуть кожну реальну мить поряд з близькими та будуть готові платити ще більше за ексклюзивність їхнього весільного дня. 
22.02.2019              сьогодні 1, з початку місяця 18, всього 926◄ Попередня   Наступна ►

Ви хочете додати вашу компанію в каталог Пара Молода?
Якщо ви весільний професіонал, портал Пара Молода дає можливість, щоб про ваші послуги дізналися тисячі пар,
які готуються до весілля в Україні.

Про нас  |  Вхід / Додати фірму

2006-2021 «Пара молода» - каталог весільних послуг України. Розробка сайту: vlasne.info