Весільні сукні ТМ Хадасса (Hadassa)
 


 
◄ Попередня   Наступна ►

Що подарувати на весілля?Якщо вас запросили на весілля, то вам потрібно буде вирішити важливе питання – що саме подарувати молодятам? Подарунок повинен бути обов’язково оригінальним, корисним, цікавим. Бажано, щоб він прийшовся у нагоді. Який же подарунок вибрати: гроші чи якусь конкретну річ?


Традиційні подарунки

Що зазвичай дарують на весілля? Те, що потрібно буде молодятам в їх подружньому житті. Часи змінюються та, незважаючи на це, й досі існує негласний список речей, які можна презентувати нареченій та нареченому. Як правило, молоді люди починають жити разом тільки після весілля, тому, зрозуміло, що в них ще немає спільних речей, які були б необхідними у господарстві. Їх і можна подарувати. Наприклад, це може бути побутова техніка, різноманітні предмети інтер’єру, білизна, посуд. Тобто, подарунки, які орієнтовані на майбутнє молодої родини. Також сьогодні дуже часто молодятам дарують подарункові сертифікати, за якими вони зможуть щось собі придбати. Окрім цього, ви можете подарувати щось окремо нареченій, і окремо – нареченому. Наприклад, для дівчини можете щось підібрати з цілком жіночих речей на pilki-podarki.ru – набори для манікюру, косметику, якісь інструменти для зачісок. Для чоловіка можна вибрати подарунок, що пов’язан з його хобі.


Чи усе ж таки гроші?

Сьогодні дуже часто на весілля дарують гроші, щоб молодята окупили весілля та змогли з чогось побудувати свій подальший побут. В цьому нічого поганого немає. До того ж, це дає можливість гостям не ломати голову з приводу того, що ж саме подарувати. Гроші – це найбільш універсальний подарунок. У цьому випадку наречений і наречена самі можуть вибрати, на що конкретно їх витратити: на чудову весільну подорож, різноманітні покупки для себе коханих або щось ще. До того ж, одній людині буває складно зробити коштовний подарунок, але, склавши гроші з декількох конвертів, молодята вже зможуть купити собі дійсно потрібну річ. Не думайте, що гроші - це досить банально. Велика коробка з якимсь подарунком, можливо, й виглядає солідніше, ніж маленький конверт, але можливостей у цього конвертика значно більше. Сьогодні продають спеціальні гарні конвертики для грошей, тому не полінуйтеся пройтися в найближчий магазин, де продають різні листівки, і вибрати найсвятковіший та найяскравіший. Подарувати гроші можна дуже оригінально. Наприклад, у вигляді грошового дерева чи у мішку Діда Мороза. Та й навіть простий конвертик зі стрічкою та з веселими привітаннями буде виглядати дуже гарно. Інше питання – скільки дарувати. Тут вже все залежить від ваших можливостей і від потреб молодят.


Дата публикации: 24.09.12

24.09.2012              сьогодні 2, з початку місяця 22, всього 5698◄ Попередня   Наступна ►

Ви хочете додати вашу компанію в каталог Пара Молода?
Якщо ви весільний професіонал, портал Пара Молода дає можливість, щоб про ваші послуги дізналися тисячі пар,
які готуються до весілля в Україні.

Про нас  |  Вхід / Додати фірму

2006-2019 «Пара молода» - каталог весільних послуг України. Розробка сайту: vlasne.info