Каталог-планувальник Пара молода


 
◄ Попередня   Наступна ►

Що в домі ганчірка?
Канули в лету ті часи, коли за ганчірку служили старі футболки та рушники. Сьогодні клінінг підписав довгостроковий контракт із науково-технічним прогресом. А вчені стали на стежку війни із брудом та винаходять все нові і нові засоби для кращого прибирання. І особлива їм подяка – за мікрофібру!

ТОНКОЩІ…
…історичні. Вперше мікроволокна виготовили в Японії у 1976 році. А у 1990-му інженер Рудольф Нордін шведської компанії Advanced Cleaning Technics A.B. запатентував технологію виробництва мікрофібри ACTEX®.

…виробничі. Виготовляють мікроволокна методом екструзії: спершу поліамідну нитку зіркоподібної форми опускають у розплавлений поліестер, а потім витискають крізь мікроскопічний отвір. Після охолодження поліестеровий контур відділяється. Так на світ народжується надтонка подвійна нитка, кожна складова якої має велику площу мікрозазорів.

…практичні. Саме ці мікрозазори у нитках мікрофібри визначають її потужні поглинальні властивості. А малі відстані між тонкими волокнами створюють високий капілярний тиск, який, наче порохотяг, так легко всмоктує жир, пил, воду.

Офіційний представник шведської компанії АСТ в Україні Екоклуб «Сториця»

МІФИ ПРО МІКРОФІБРУ

1. Ганчірка з мікрофібри – дорога забаганка
Розсипати цей міф, наче картковий будиночок, допоможе проста арифметика. До прикладу, серветка ACTEX® справно служить мінімум 5 років. За цей час вам знадобилися б десятки ганчірок звичайних і гумових рукавичок, кілька пляшок поліролей, засобів для миття скла, видалення вапняного нальоту і т.д. Та це ніщо у порівнянні з тією шкодою, яку зазначені хімзасоби наносять здоров’ю вашої сім'ї. Тож насправді ганчірка з мікрофібри – це вигідна інвестиція, яка повертається сторицею.

2. Уся міікрофібра однакова. Фірмові серветки від аналогів у супермаркетах відрізняються лише ціною
Так, різниця – в ціні, але не лише. Справа в тому, що велике значення має, яким є січення ниток та яким чином з мікроволокон виготовляють тканину. Найкращі способи створення мікрофібного полотна запатентовані і компанії-виробники тримають їх у секреті. А ганчірки з такої тканини коштують у рази дорожче, хоча і в рази довше служать та краще прибирають.

3. Ганчірки з мікрофібри вбивають бактерії
Хотілося б, звісно, але це не так. Хоча гігієнічне прибирання фірмові серветки таки забезпечують. Мікрофібра не вбиває, а вбирає бактерії та мікроби з поверхонь та утримує їх всередині. Так, лабораторні тести довели, що серветки ACTEX® очищають поверхню від мікроорганізмів на 98%. І це, повторимося, без використання жодних хімзасобів. Однак не забувайте після кожного прибирання випрати ганчірку звичайним господарським милом.

4. Мікрофібра може подряпати поверхню
Потримавши серветку з мікрофібри в руках, можна зрозуміти, звідки цей міф. Матерія практично „чіпляється” за шкіру. Мікроволокна проникають у найдрібніші нерівності в поверхнях, 100% видаляючи бруд. Однак вони не спричиняють жодних механічних пошкоджень. Це доведено численними випробуваннями.

ПРАВДА ПРО МІКРОФІБРУГанчірка з мікрофібри
1. Очищає без розводів та подряпин будь-які поверхні: лаковані, хромовані, емальовані, текстильні, дерев’яні, скло, дзеркала та ін.
2. Прибирає без ворсинок
3. Стійка до кашлатення
4. Видаляє жир без зусиль та хімзасобів
5. Швидко сохне після прання
6. Усуває 98% бактерій з поверхні
7. Поглинає більше вологи, ніж звичайна тканина
8. Звільняє дім від бруду без використання хімзасобів

МІКРОВОЛОКНО У ЦИФРАХ
Лише 453 грама мікрофібного волокна достатньо, аби огорнути екватор Землі 10 разів.
Діаметр мікроволокон – 0,06 міліметра. Це у 10 разів тонше за волокна натурального шовку, у 30 – бавовни, у 40 – натуральної шерсті, у 100 – людської волосини!
Мікрофібра скорочує час прибирання на 50%, а використання хімзасобів зводить до нуля.

ПОБУТОВА ХІМІЯ У ЦИФРАХ
200 мл шкідливих для здоров’я речовин, які містяться у хімзасобах, споживає людина щороку.
Більшість засобів для миття посуду змиваються лише після 38 ополіскувань, деякі – після 98.
Концентрація токсичних речовин у 2-5 разів більша у звичайному будинку, ніж за його межами.
Побутова хімія містить 30-40% фосфатів, які можуть викликати такі захворювання, як гіпертонія, інсульт, інфаркт, пухлини.
Щорічно на одного українця припадає використання 5 кг прально-миючих засобів.

Офіційний представник шведської компанії АСТ в Україні Екоклуб «Сториця»

Автор: Валерія Климчук, весільний портал «Пара молода»
09.11.2010              сьогодні 1, з початку місяця 23, всього 6595◄ Попередня   Наступна ►

Ви хочете додати вашу компанію в каталог Пара Молода?
Якщо ви весільний професіонал, портал Пара Молода дає можливість, щоб про ваші послуги дізналися тисячі пар,
які готуються до весілля в Україні.

Про нас  |  Вхід / Додати фірму  |  Угода

2006-2021 «Пара молода» - каталог весільних послуг України. Розробка сайту: vlasne.info