Каталог-планувальник Пара молода


 
◄ Попередня   Наступна ►

Секрет щастя: живіть у буднях!Шкода, що відривні календарі вже вийшли з моди. Вони так вдало відображали плинність людського життя... Ми й справді наче зриваємо дні зі стіни часу, а їх числа, на жаль, здебільше чорного кольору. Якби ж цих буднів не було взагалі! Та саме у них, виявляється, живе секрет щастя.

 
Святкування та відпочинок в ресторанах «Пролісок» та «Водограй»
Про це говориться у стрічці австралійських кінематографістів «Секрет», у книзі американської письменниці Дотті Білінґтон «Живіть яскраво! 46 способів наповнити будні радістю», це підтверджують у своїх працях психологи. І якщо ви лише спробуєте, то переконаєтеся, на скільки вони усі праві.

У найближчий будній вечір залиште усі хатні клопоти та вирушайте із коханим на прогулянку, наприклад до парку Топільче. Під тихий шепіт вітру, дотики ще по-літньому лагідного проміння поговоріть про те, що сказати один одному заважає постійний брак часу. Розмову можна продовжити і за вечерею, не виходячи з парку: українські страви на літній терасі ресторан-бару «Водограй» стануть чудовим доповненням вечора.

Навіщо чекати днів народжень, аби відпочити у веселій компанії друзів? Для гучної та динамічної окраси буднів ресторан «Пролісок» – те, що треба! У затишних будиночках посеред ошатного лісу професійна обслуга накриє щедрий український стіл для вашого дружного товариства.

Життя складається з маленьких радостей не у всіх, а лише в тих, хто вміє ці радості для себе створювати. Важливо лише те, як ви прожили день, який зриваєте з календаря.
19.11.2010              сьогодні 1, з початку місяця 18, всього 5564◄ Попередня   Наступна ►

Ви хочете додати вашу компанію в каталог Пара Молода?
Якщо ви весільний професіонал, портал Пара Молода дає можливість, щоб про ваші послуги дізналися тисячі пар,
які готуються до весілля в Україні.

Про нас  |  Вхід / Додати фірму  |  Угода

2006-2021 «Пара молода» - каталог весільних послуг України. Розробка сайту: vlasne.info