Каталог-планувальник Пара молода


 
◄ Попередня   Наступна ►

«Секретні файли» організатора: що варто знати, плануючи весілля (відеолекція)Хочете організувати своє весілля без помилок? Тоді озбройтесь досвідом! Не своїм, звісно. (Хоча якщо ви одружуєтеся вп’яте – це може спрацювати). А досвідом професійного організатора, засновниці та керівника студії івент дизайну «Шампань» Уляни Якимів. Наступну відеолекцію ми щиро радимо продивитися усім нареченим: і тим, хто займається підготовкою до свята самотужки, і тим, хто делегує цю справу агенціям.

Але спершу довідкова інформація про спікера. Отже, окрім переконливого досвіду у сфері івентів, в Уляни Якимів величезна база знань від провідних івент-шкіл та організацій: «Eventeca», International wedding federation, Ukrainian Wedding Lab, «Workshop level up» («Весільна школа Саші Дергоусової»), Olia Martin Event-business Higher school…

Саме з-під її руки народилися ескізи грандіозних декорацій для Весільного рауту 2018: заходу для наречених, який відбувся у Тернополі в лютому цього року. І, власне, в рамках цієї події Уляна й поділилася з майбутніми молодятами секретами успішної підготовки до свята.


Текст: весільний портал Пара молода
Відео: MAKproduction
03.07.2018              сьогодні 1, з початку місяця 17, всього 1137◄ Попередня   Наступна ►

Ви хочете додати вашу компанію в каталог Пара Молода?
Якщо ви весільний професіонал, портал Пара Молода дає можливість, щоб про ваші послуги дізналися тисячі пар,
які готуються до весілля в Україні.

Про нас  |  Вхід / Додати фірму  |  Угода

2006-2021 «Пара молода» - каталог весільних послуг України. Розробка сайту: vlasne.info