Каталог-планувальник Пара молода


 
◄ Попередня   Наступна ►

Секрети успішного ведучого від Григорія РешетнікаВідома теле- та весільна ведуча Ната Бенч продовжує ділитися із читачами Пари молодої своїми враженнями від тренінгу «Фабрика ведучих», що пройшов нещодавно у Яремче. Сьогодні – її розмова з одним із тренерів проекту, популярним телеведучим, диктором, актором, режисером Григорієм Решетніком.  


- Те, що Григорій Решетнік успішний, харизматичний, улюблений ведучий мільйонів українців, дбайливий чоловік і татко, можна помітити завдяки перегляду телеканалу СТБ та соціальним мережам. Та мені, як і ще 39 щасливчикам, поталанило познайомитися з Гришею як з надзвичайно щирою, відкритою, відвертою, наполегливою та, головне, такою крутою у своїй простоті людиною. Простоті у мові, жестах, прикладах, порадах. Його хотілося слухати і слухати. Він вселив впевненість кожному і, що важливо, віру, що в тебе все вийде!
 
Секрети успішного ведучого від Григорія Решетніка
 
Грішо, дуже рада продовжити зараз наше спілкування у, так би мовити, неформальній обстановці. Схожий захід - перший у твоїй практиці. Як це – бути зірковим тренером, як це – навчати ведучих?

- Ти знаєш, по-перше, це дуже корисно, перш за все, для самого себе. Тому що тобі доводиться згадувати усі ті секрети, якими ти володієш, якими з тобою ділилися інші люди. Але, найголовніше, щоб ці секрети допомагали людям, які прагнуть вдосконалюватися. Зокрема, мова йде про тих людей, які займаються справою ведення заходів, реалізують свої творчі здібності на телебаченні, на радіо. Тому я радий з того, що все було дуже гарно організовано, що дуже вдячні люди, що маю якусь віддачу, що звучали дуже актуальні запитання, ми спілкувалися на професійні теми. Це не був мій виступ, це був повноцінний діалог. І мені здається, що всі вийшли з якимись враженнями з цього майстер-класу і відчули, що ця професія безмежна. Потрібно завжди рухатися вперед і долати абсолютно усі кордони, але весь час працювати над собою. І пам’ятати, що якою б ти зіркою не був, яким би популярним ти не був – вважати себе таким ти можеш лише в глибині душі. Ти завжди маєш залишатися студентом, завжди маєш пам’ятати про те, що є більш професійні люди. Потрібно прагнути до найвищого, вірити в свої сили і рухатися вперед. 
 
Секрети успішного ведучого від Григорія Решетніка
 
- Ти багатьом робив зауваження стосовно їхньої мови та ролей, які вони намагаються грати у житті . В чому проблема, що молоді ведучі бояться бути собою і "театральність" переносять зі "сцени у глядацьку залу"?

- Це стереотипи, які склалися в нашому суспільстві. Чомусь всім здається, що якщо людина на сцені має щось відтворювати, вона має обов’язково грати, награвати якісь речі. Мені здається, що сучасний телеведучий (і взагалі ведучий) – це абсолютно та сама людина, яка є по той бік сцени, по той бік екрану, просто більш професійна! Вона веде за собою, вона має більше здібностей, ніж інші, або змогла їх розкрити і реалізувати. Тому, сучасний телеведучий – це жива людина, а не награний актор. Не людина, яка говорить якимось неземним голосом, голосом робота. Чомусь існує в головах молодих телеведучих і ведучих цей стереотип, що обов’язково треба говорити низьким голосом, або обов’язково потрібно штучно усміхатися. Це все НІ!!! Це все не працює, люди одразу відчувають фальш, люди одразу відчувають те, що людина самозакохана, що вона кайфує від того, що на сцені. Треба завжди стримувати це, працювати над цим, стримувати свої емоції щодо себе самого, викреслювати всю театральність, бути органічним на сцені, аби завоювати якомога більшу довіру до себе як до ведучого. Найголовніше – ти маєш ввійти в довіру телеглядача, тих людей, які прийшли на захід. А вже потім ти можеш щось пропонувати як ведучий зі сцени, якось вести за собою. Якщо вони одразу відчули, що ти штучний, награний, то мені здається, що далі буде дуже важко рухатися далі. Ось ця основна помилка часто шкодить людям, які вважають себе геніальними акторами, які не розмовляють своїми голосами, які ведуться за публікою, а не ведуть публіку за собою, намагаючись говорити діалектами, суржиком замість того, щоб вчити красиву українську, або інші мови… Тому завжди треба робити так, щоб люди рухалися за тобою, а не ти за людьми.  
 
Ведучий Григорій Решетнік та Ната Бенч
 
- Ти сказав, що "труднощі підсилюють азартне прагнення до успіху". Свого часу тобі  вдалося довести, що реально для хлопця з математичного класу Миколаївської школи, з простої, але дуже люблячої сім'ї, стати одним з найуспішніших медіа ведучих України. Що зараз собі доводиш, над чим працюєш?))

- Знаєш, я завжди ставлю для себе найвищі цілі. І завжди розумію, що не досягнув ще і половини того, чого хочу, до чого прагну. Є набагато професійніші люди, мені є на кого рівнятися, є у кого вчитися. І я радію з того, тому що це дозволяє рухатися вперед. Так, є якісь здобутки, я не приховую, не лукавлю, чогось зміг досягти, довелося попрацювати у найкращих проектах країни, вести заходи з першими людьми країни, і не лише нашої держави. Але я весь час відкриваю для себе нові горизонти. Зараз пробую себе як актор, граю в антрепризній виставі, мені це дуже подобається. Також зустрічаюся на майстер- класах з людьми, ділюся своїм досвідом, це дуже важливо для мене. Займаюся дикторством, веденням, хочу ще і ще вдосконалюватися, вдосконалювати свою майстерність, щоб залишатися цікавим глядачу, тому що це – найважливіше. Нашу професію оцінюють не формули, не закони, нашу професію оцінює глядач. А  його погляди дуже перемінні, тому потрібно тримати руку на пульсі. Завжди треба відчувати подих суспільства, щоб бути затребуваним. Є дуже багато планів, хочеться, щоб вистачило сил, щоб вистачило натхнення. Я вдячний своїй родині, яка допомагає мені, надихає мене на нові плани, яка малює для мене нові горизонти. І я дуже сподіваюся, що зовсім скоро ви побачите Григорія Решетніка в нових амплуа, в нових телепроектах і ведучим нових масштабних і менш масштабних заходів.


 
- Грішо, тебе хочеться слухати і слухати, та все ж – головна порада ведучим України від Григорія Решетніка.

- Мені приємно, що в Україні є так багато людей, які хочуть працювати над собою, які хочуть рухатися вперед, які шукають знання, які відвідують подібні тренінги.  Це дуже для них важливо! Я підкреслюю це, тому що не можна весь час варитися в самому собі: ти маєш діставати якісь знання. Я хотів би, щоб подібних тренінгів, подібних заходів було більше. Хотів би побажати натхнення організаторам, поаплодувати їм стоячи, подякувати за те, що покликали на цей тренінг. А ще подякувати тим людям, які слухали  мої, сподіваюся, вдалі поради, дослухалися до них. Я буду дуже радий, якщо після цих тренінгів щось у кожному зміниться, і кожна людина, яка була там присутня, вийде новою, стане ще більш досвідченою. І я радію успіхам інших людей, тому що робити вистачить абсолютно усім: тут немає конкуренції, тут кожен сам за себе. Це індивідуальний товар, який обов’язково має продатися своєму покупцеві. Я всім бажаю щастя і натхнення).

Спеціально для читачів порталу «Пара молода»
з любов’ю Ната Бенч


10.04.2015              сьогодні 1, з початку місяця 23, всього 3874◄ Попередня   Наступна ►

Ви хочете додати вашу компанію в каталог Пара Молода?
Якщо ви весільний професіонал, портал Пара Молода дає можливість, щоб про ваші послуги дізналися тисячі пар,
які готуються до весілля в Україні.

Про нас  |  Вхід / Додати фірму  |  Угода

2006-2021 «Пара молода» - каталог весільних послуг України. Розробка сайту: vlasne.info