Каталог-планувальник Пара молода


 
◄ Попередня   Наступна ►

Секрети вибору весільної сукніКожна дівчинка змалку мріє про ідеальну весільну сукню. Тому, коли ти стаєш нареченою, саме час здійснювати мрії і шукати бездоганне вбрання, що буде гарним не тільки у вітрині магазину або в каталозі, а й буде неймовірно личити тобі!

Сьогодні весільні салони пропонують нареченим величезну кількість різноманітних суконь, що задовольнять вимоги найвибагливіших модниць. Але обрати лише одну єдину не так легко, як здається на перший погляд. У кожного варіанта є свої переваги і свої недоліки. Щоб допомогти тобі обрати єдине і неповторне, ми маємо декілька порад.
Секрети вибору весільної сукні

По-перше, перед тим, як починати пошуки вбрання у салонах, підготуйся. Майже завжди тебе будуть питати, якого стилю та кольору тобі потрібна весільна сукня. Отже про це слід подумати заздалегідь. Якщо не маєш жодних ідей, починай шукати усі можливі варіанти в інтернеті, продивляйся весільні журнали. Через деякий час, ти зрозумієш, які саме моделі тобі подобаються найбільше. І зможеш цілком впевнено пояснити це продавцю.
Але не дивлячись на свій попередній вибір, дозволяй собі приміряти зовсім інший стиль та фасон. Можливо тобі найбільше пасуватиме зовсім неочікуваний варіант.

По-друге, ні в якому разі не квапся. Сплануй витратити на пошук весільної сукні декілька днів, за які методично відвідуй весільні крамниці, приміряй та шукай своє вбрання. Коли ти вже практично визначилась, залиш собі ніч на роздуми. І тільки, якщо твоя думка не змінилась, купуй його. Приймаючи остаточне рішення, спирайся не тільки на свою думку і думку консультантів-продавців, а спитай порад у подруг, мами та у інших осіб, смаку яких ти довіряєш.

По-третє, реалістично оцінюй свої параметри. Навіть не намагайся схуднути на два розміри перед весіллям. З одного боку – це малоймовірно, а з іншого – це перетворить тебе на нервову особу, що не доречно в день весілля та перед ним. Обирай таку весільну сукню, що підкреслить переваги твоєї статури, та скриє недоліки.

В-четвертих, обов’язково уяви собі образ нареченої в цілому. Вибирай саме його, а не весільну сукню самостійно. До неї повинні ідеально підходити красиві рукавички, фата потрібної довжини. Уяви які будуть туфлі та усі інші аксесуари. Якщо ти плануєш організувати тематичне весілля, то, ні в якому разі, не забувай про стилістику під час вибору сукні. Вона повинна гармоніювати не тільки з вбранням нареченого, а й відповідати загальному духу свята.

Ми сподіваємось, що сукня твоєї мрії буде чекати тебе вже в першому ж салоні, і коли ті вдягнеш його, всі будуть в захваті. Але приготуйся до тривалих пошуків, примірок тощо. В будь-якому разі, твоя весільна сукня вже чекає тебе в одному з весільних салонів твого міста. Залишилось тільки знайти його!

​Весільний портал Пара молода
17.08.2011              сьогодні 2, з початку місяця 16, всього 5367◄ Попередня   Наступна ►

Ви хочете додати вашу компанію в каталог Пара Молода?
Якщо ви весільний професіонал, портал Пара Молода дає можливість, щоб про ваші послуги дізналися тисячі пар,
які готуються до весілля в Україні.

Про нас  |  Вхід / Додати фірму  |  Угода

2006-2021 «Пара молода» - каталог весільних послуг України. Розробка сайту: vlasne.info