Каталог-планувальник Пара молода


 
◄ Попередня   Наступна ►

«Щасливі сукні» від Ірини Цісецької на Тернопільських днях моди 2017Наприкінці травня щорічні Тернопільські дні моди зібрали усіх поціновувачів красивого одягу вже увосьме. Покази українських дизайнерів були присвячені Дню вишиванки та проходили в етностилі. Побувала на заході і Пара молода

18-19 травня у ресторані «Хутір» вирувала атмосфера краси та стилю. Там свої етноколекції одягу демонстрували Оксана Луканюк і Оксана Чмиленко (Тернопіль), Ірина Цісецька (Тернопіль), Наталія Парибус (Тернопіль), Тетяна Щурова (Київ), бренд «Вишиванка» (Тернопіль), колекція «Глухівський льон» (Київ), ТМ «Окраса» (Тернопіль), бренд «Вишиванки птаха» (Тернопіль), а також були продемонстровані авторські прикраси Наталії Угрин (Львів). 

Раніше вишиванка асоціювалася радше з державними та релігійними святами. Проте представлені колекції довели, що зараз це справжня мода. Так, авторські сукні тернопільської дизайнерки Ірини Цісецької, ніби й справді створені не тільки для весілля чи  випускного, а й для червоних доріжок. Це довершений одяг для харизматичних леді, в якому виглядаєш особливо ошатно. Сукні Ірини Цісецької, оздоблені декором у різних техніках, підкреслюють неповторність кожної панянки та, окрім краси, несуть сакральний зміст. Справжня магія читається в розмаїтті візерунків та орнаментів, які, здається, вишиті самим сонцем. Це суміш минулого і майбутнього – автентичні мотиви, стародавній візерунок, який адаптований до класичних сучасних суконь. Справжній одяг для щасливих подій у житті. Хоча велике розмаїття суконь, не змусить вас зайвий раз шукати привід, щоб одягнути вишите вбрання – його можна носити де і коли завгодно.

Текст: Юліана Діткун, весільний портал «Пара молода»
31.05.2017              сьогодні 1, з початку місяця 43, всього 3095◄ Попередня   Наступна ►

Ви хочете додати вашу компанію в каталог Пара Молода?
Якщо ви весільний професіонал, портал Пара Молода дає можливість, щоб про ваші послуги дізналися тисячі пар,
які готуються до весілля в Україні.

Про нас  |  Вхід / Додати фірму

2006-2020 «Пара молода» - каталог весільних послуг України. Розробка сайту: vlasne.info