Каталог-планувальник Пара молода


 
◄ Попередня   Наступна ►

Щастя у шлюбі залежить від генетикиВиявляється, вдалий шлюб передається по спадковості. Вчені Каліфорнійського університету виявили ген, який відповідає за щастя у подружньому житті.


Науковець Роберт Леведсон спільно із колегами спостерігав за більш ніж 150 сімейними парами впродовж 20 років, повідомляє Globalscience. Своїми емоційними відчуттями щодо шлюбу учасники дослідження ділилися із психологами кожні п’ять років. Крім того, пари спілкувалися у лабораторних умовах. Тобто, науковці мали змогу оцінювати відносини подружжя, вивчати їхню невербальну взаємодію – міміку, інтонації в голосі тощо. Та найголовніше – в усіх учасників взяли зразки ДНК. Потім спеціалісти порівняли усі показники: генетичний профіль, рівень задоволення шлюбом та емоційну тональність.

Таким чином була знайдена залежність між щастям у подружньому житті та геном 5-HTTLPR, який ще називають «геном щастя». Він відповідає за рух у головному мозкові серотоніну, який регулює такі психоемоційні реакції, як тривога, неспокій, агресивність, нав'язливі думки та дії, фобії, імпульсивні потяги, сексуальна поведінка, контроль циклів фізіологічного сну. Тож чим «коротший» ген щастя, тим повільніший рух серотоніну, що відповідно збільшує імовірність депресії. Та навпаки – «довгий» 5-HTTLPR покращує транспортування серотоніну, змушуючи власника такого гена почуватися задоволеним життям.

Що робити із цим відкриттям тим, хто вже розіслав весільні запрошення, але довжину гена щастя у своєї половинки досі не знає – вчені не уточнювали. Втім отримані результати вкотре підтвердили, наскільки складний та цікавий людський організм, особливо якщо це стосується взаємин та любові.

Текст: весільний портал «Пара молода»
22.11.2013              сьогодні 1, з початку місяця 29, всього 4354◄ Попередня   Наступна ►

Ви хочете додати вашу компанію в каталог Пара Молода?
Якщо ви весільний професіонал, портал Пара Молода дає можливість, щоб про ваші послуги дізналися тисячі пар,
які готуються до весілля в Україні.

Про нас  |  Вхід / Додати фірму

2006-2020 «Пара молода» - каталог весільних послуг України. Розробка сайту: vlasne.info