Каталог-планувальник Пара молода


 
◄ Попередня   Наступна ►

Що дарувати чоловікові на свято?Святкову атмосферу творять не тільки музика та гірлянди. Найперше це – підготовка подарунків. Дуже приємний процес. Звісно, якщо ти добре знаєш, що подарувати. Інакше ризикуєш перетворити вибір сюрпризу для близької людини у виснажливий марафон. 

Що дарувати чоловікові на свято?

Сьогодні говоримо про вибір подарунків чоловікам. Коханим, батькам, колегам, синам… І ти більше не будеш ламати голову над тим, що ж таке вигадати, щоб ощасливити Його!

Геть цю набридливу муху, котра бзинить щось про шкарпетки, пінку для гоління і носовичок. Настав час безжально розтрощити цей стереотип.  А разом з ним раз і назавжди запам’ятати, чого ніколи не варто дарувати чоловікам.

Що дарувати чоловікові на свято?

Антиподарунки: ТОП-5 

 1. Практичні речі, котрі можна запросто купити у магазині. Чоловік – не дитина. Він цілком спроможний придбати собі одяг чи засоби гігієни.
 2. Предмети, котрі стосуються його професії. Ти ж не подаруєш лікареві скальпель, таксисту машину, а будівельнику цеглу… Робота - його простір і його відповідальність. 
 3. Базові предмети, що стосуються його хобі. Якщо чоловік любить рибалити – гадаєш, йому потрібен ще один спінінг чи гумові чоботи? Зрештою, ці речі він любить обирати сам. 
 4. Ніяких подарунків-натяків. Скажімо, абонемент у спортзал може бути розцінений, як «антикомплімент» його статурі.
 5. Копійчані сувеніри. Забудь про горнятка з написами «Ти найкращий» (ви ж його не порівнюєте ні з ким) та фартушки з принтом накачаного торсу. Такі подарунки виглядають купленими нашвидкоруч у магазині «Все по 5 копійок». 

Що дарувати чоловікові на свято?

Як же тоді вибрати оригінальний презент до свят і догодити?

Навколо стільки цікавого, що може принести радість кожному чоловікові! 
Адже вони, частенько, значно чутливіші, ніж прийнято про них думати. Спробуй відгадати, де знаходиться точка «G» його еґо. Зіграй на струнах його самолюбства. Піднеси ще на кілька сходинок його самооцінку. 

Що дарувати чоловікові на свято?

Ось вони – ідеї найкрутіших подарунків для чоловіків

 • Запиши для коханого пісню, намалюй картину, вивчи танець і подаруй у відповідній атмосфері. 
 • Відмінним подарунком буде якась особлива власноруч приготована страва чи торт з оригінальною подачею. 
 • Одяг чи аксесуари, які зроблені спеціально для нього є безцінними. В’язані светри та шапки займуть чільне місце у його гардеробі.
Такі подарунки за гроші не купиш. Ти вкладаєш у них свій час, талант, а головне – увагу до коханого чоловіка. 
 • Створи альбом-присвяту. Покажи, що саме він – герой твого роману, людина, якою варто захоплюватись. Розмісти у ньому фотографії, які підтверджують його найкращі риси: цілеспрямованість, наполегливість, рішучість. Збери під одну палітурку ілюстрації того, який він турботливий батько, дбайливий син, вірний друг, уважний чоловік. Йому буде приємно, що ти це помічаєш і цінуєш. 
Для кожного важливо – бути реалізованим. А визнання цього факту близькими людьми – найвища нагорода. Факт! На мить відчуй його дорогу, пройди її разом з ним, намалюй йому ідеальну перспективу. Повір у нього! 
 • Як доповнення до основного подарунка, зроби листівку з оригінальним компліментом. Наприклад, якщо він медик, «Найкращий лікар світу!» (можна з його фото).
 • Квести – цікавий шлях до подарунка
Мода на такий спосіб отримання подарунка відходить. Однак, якщо ваш чоловік належить до невеличкого відсотка його шанувальників – то чому ні? Особливо це стосується тих, хто готує подарунок разом з дітками. Тоді процес буде цікавим не тільки для тата чи дідуся, а для всіх учасників. Основна умова Авесту – детальна підготовка. Кожна «станція»  - невеличкий сюрприз (наприклад, солодощі чи малюнки). Головний подарунок обов’язково доповнити гучними оплесками і оваціями на честь переможця! 
 • Милі дрібнички з особливим змістом
Пам’ятним подарунком стане ремінець, сумка, інший аксесуар з тисненням знаковим для твого чоловіка чи вас обох. У мережі зараз чимало цікавих пропозицій такого плану.  

Зрештою, дарувати коштовні подарунки – прерогатива чоловіків. Цінність подарунка від жінки у проявленій турботі. Ти не Чіп і Дейл, котрі мчать на допомогу. Ти – Муза! Даруй те, що надихає, мотивує, створює атмосферу, окрилює. 

Віддаючи ти сама наповнюєшся. 

Будь-які речі з часом втрачають свою цінність, а враження залишаються назавжди! Пам’ятай про це і нехай свята ніколи не застають тебе зненацька! 

Автор: Галина Заболотна, весільний портал Пара молода
20.12.2019              сьогодні 2, з початку місяця 26, всього 732◄ Попередня   Наступна ►

Ви хочете додати вашу компанію в каталог Пара Молода?
Якщо ви весільний професіонал, портал Пара Молода дає можливість, щоб про ваші послуги дізналися тисячі пар,
які готуються до весілля в Україні.

Про нас  |  Вхід / Додати фірму  |  Угода

2006-2021 «Пара молода» - каталог весільних послуг України. Розробка сайту: vlasne.info