Каталог-планувальник Пара молода


 
◄ Попередня   Наступна ►

Що в штанах чоловіка?А ти ніколи не замислювалася, що носить коханий під штанами? І у тебе ніколи не виникали веселі асоціації? Якщо відповідаєш «ні» на ці запитання, тоді отримай блискавичну інформацію.

То що ж носять чоловіки під тими штанами або Чи не страшно жити з таким коханим?

Сімейки – це такі широчезні та довжелезні труси, які надзвичайно зручні і виглядають жахливо. Вони більше підходять для дідусів, але не для молодих чоловіків, які прагнуть в ліжку отримати приємний результат. На тих сімейках зазвичай кольорові квіточки, ромбики, квадратики, кружечки, вони бувають сірих тонів, коричневих. Такого типу труси ідуть на ура. Жінки зате терпіти їх не можуть. А от мами і бабусі з радістю для своїх чоловіків обирають такий стиль. Проте не варто забувати, що сімейки – це один з підвидів боксерок. Тільки чомусь українські виробники їх спотворюють, роблячи чоловічі стегна непривабливими. Відомі іноземні марки створюють такі моделі, від яких шаленіють жінки: використовують яскраві кольори та малюночки (пальми, перчинки, котики, надписи).

Плавки - типові класичні труси, які практично усі чоловіки мають у своєму гардеробі. Вони – це улюбленці твого коханого. В них вища лінія талії та коротший боковий шов, вони зручні та комфортні. Щоправда ці труси ніколи не стануть фаворитами твого коханого. Адже у сімейках більше свободи.

Спортивні – вони ззовні виглядають спортивно, порівняно з класичними. Крім того ці труси набагато привабливіші. В них занижена лінія талії. Такі трусики дуже подобаються жінкам до 25, вони направду шаленіють від їх вигляду на коханому. Класичні та спортивні труси називають «сліп». Взагалі чоловікам пасує спортивний стиль.

Шорти – короткі шорти-труси, що облягають. Вони надзвичайно гарно виглядають на коханому, він здається таким сексуальним. Ці труси демонструють менше тіла, аніж класичні. Бувають звичайні шорти та міні-шорти. Останні ще більше ваблять жінок.

Боксери. Ці труси достатньо довгі та вільні. В них чоловіки себе зручно почувають і звісно жінки їх люблять. Один серед їх різновидів, окрім сімейних, велосипедки – лайкрові труси, в яких стегна чоловіків просто суперові.

Танга. Вони відкривають стегна чоловіків, що до вподоби їй. Тільки коханий не вважає ці труси за необхідними в його гардеробі. Хоча жінки ой як не проти.

Стрінги. Ззаду ниточка, такі труси переважно використовують стриптезери. Звісно, якщо чоловік має за мету розважити свою кохану, тоді вперед.
Чоловікам добре, вони носять котонові труси, отже ніякі бактерії не розплоджуються на статевих органах. Так склалося, що ця тканина в моді і виглядає класно на його стегнах. Чого не скажеш про жінку, адже коханий хоче бачити милу в шовку або тріскучій синтетиці. На ній вона естетичніше дивиться та збуджує його.

Не приваблює жінок:
  • Більше, ніж 5 пар однакових трусів в гардеробі коханого.
  • Труси, обмежені в кольорі або в горошках.
  • Коли коханому купує труси мама чи бабуся.


Ти вирішила, в чому хочеш побачити коханого, прокинувшись зранку або, допомагаючи йому розщепити штани?


Задок – улюблене місце…
Жінки з задоволенням спостерігають за чудовою принадою чоловіка – задком. Звісно, є вимоги до нього:
  • Повинен бути пружний.
  • Дуже помітний.
  • Жінка має шаленіти від його вигляду.

Деякі пані умовно поділяють чоловіче багатство на:
  • круглий задок – недосвідчений чоловік;
  • вм’ятини на боках стегон – найкращий коханець.
  • Все, що не стосується двох попередніх, звичайний нормальний коханий, який у сексуальних стосунках задніх не пасе.

Жінки шаленіють і від мужності чоловіків, від їх впевненості та сурового вигляду. Ніхто до кінця не може зрозуміти жінок. Але вони інтуїтивно відчувають, коли чоловік не впевнений, коли йому бракує сили, аби перейти до конкретних дій. Вона обожнює лежати на його плечах і відчувати захист, а в голові крутиться фільм «Охоронець» з Вітні Хьюстон. Така ідилія, що здається, мрії збуваються. Його зовнішність – багато відіграє, але, коли він вміє гарно себе представити, природно довести, що кращий, перемога йому забезпечена. Жінка розтане від його сили і уміння зненацька цілувати, не дозволяючи, вирватись з обіймів.

Автор: Ірина Новоставська, спеціально для порталу Пара молода
 
29.10.2009              сьогодні 2, з початку місяця 42, всього 7673◄ Попередня   Наступна ►

Ви хочете додати вашу компанію в каталог Пара Молода?
Якщо ви весільний професіонал, портал Пара Молода дає можливість, щоб про ваші послуги дізналися тисячі пар,
які готуються до весілля в Україні.

Про нас  |  Вхід / Додати фірму  |  Угода

2006-2021 «Пара молода» - каталог весільних послуг України. Розробка сайту: vlasne.info