Каталог-планувальник Пара молода


 
◄ Попередня   Наступна ►

Шість актуальних питань по організації весілляПідготовка до весілля починається зі списку – і не лише гостей, страв чи вбрання, а й переліку запитань, які можуть виникнути зненацька. Інколи – не в найкращий момент. Тому ми підготували для вас відповіді на сім запитань, які ставили нам наречені. Тож читайте й озброюйтеся інформацією від А до Я. 

1. Виїзна церемонія – як зробити її і елегантною, і креативною водночас? Хочемо чогось незвичайного.По-перше, придумайте оригінальний спосіб розміщення гостей. Можна зробити це у формі спіралі, півкола, по колу, амфітеатром чи як на показі мод. А оригінальний музичний супровід, наприклад, гітарист, добавить нотку індивідуальності. 

2. Які можуть бути альтернативи солодкому і сирному столам?Насправді таких альтернатив сьогодні є безліч: seafood бар, екзотичні закуски, фондю, коктейльний бар, заморожені напої, смажене морозиво, вафельна станція та ін. Будь-який із цих столів ідеально доповнять свіжі фрукти, овочі та горіхи. А якщо використати їх не лише в меню, а й для тематичного декорування, весілля виглядатиме надзвичайно колоритно.  

3. Вибір вина для святкового столу – на що звернути увагу?На пору року. Зазвичай, у теплу пору розпивають ігристі і білі сорти вин. Взимку більш доречними будуть міцні напої та терпкі червоні вина. Щоб вдало підібрати сорт вина до меню, варто порадитися з винним експертом. Адже тут є свої тонкощі і правила. 

4. Як розмістити гостей за столами, щоб всі були задоволені?

Розміщення гостей за столами

Є один цікавий спосіб – лотерея. Тут вже ніхто ні на кого не зможе образитися – яке місце витягнули, те й буде вашим. Якщо ж доручити цю справу ведучому, розігрування лотереї перетвориться в веселу гру-знайомство на welcome. 

5. Хочемо порадувати гостей милими і незвичайними розвагами на welcome? Що порадите?

Власні монограми для гостей

Запросіть на весілля каліграфа – він створить для кожного гостя власну монограму. Також можете залучити флористів, які створюватимуть оригінальні бутоньєрки, вінки чи браслети за бажанням гостей. 

6. На весіллі будуть діти, а часу для організації їхнього дозвілля – вже нема. Що придумати? 

Що придумати для дітей на весіллі

Якщо це маленькі діти – до п’яти років, найміть аніматора, і він все зробить за вас. Зі старшими дещо складніше, але навіть в останній момент можна придумати щось цікаве для них. Зокрема, обов’язково доручіть кожній дитині виконувати якусь роль чи функцію на весіллі – підготовка і думки про важливу місію заберуть чимало часу в них. А ще можна організувати підлогові ігри, на кшталт класиків чи твістера. Мильні бульбашки чи перекладні тату – теж чудовий вихід у такій ситуації. (цікавий матеріал на цю тему читайте тут)

Будьте сміливими і креативними! Адже це ваше свято – і все повинно бути так, як хочете ви. Довіртеся професіоналам – і все буде добре! 

Весільний портал Пара молода


05.07.2019              сьогодні 1, з початку місяця 27, всього 1388◄ Попередня   Наступна ►

Ви хочете додати вашу компанію в каталог Пара Молода?
Якщо ви весільний професіонал, портал Пара Молода дає можливість, щоб про ваші послуги дізналися тисячі пар,
які готуються до весілля в Україні.

Про нас  |  Вхід / Додати фірму

2006-2021 «Пара молода» - каталог весільних послуг України. Розробка сайту: vlasne.info