Каталог-планувальник Пара молода


 
◄ Попередня   Наступна ►

Школа любовіНайважливішою Божою заповіддю є любов. Найважливішою і чи не найтяжчою для втілення її в повсякденне життя. Бо щоби любов запанувала поміж людьми, треба любити кожного, хто коло тебе, кожного, з ким стикаєшся на щодень, з усіма його вадами й недосконалостями або принаймні (для початку) ставитися до нього терпимо, з розумінням.

Однак, по-моєму, є різниця між мірою відповідальності любові до так званих чужих людей і до тих, перед ким ти визнав її відкрито, кому свідомо віддав її перед лицем Бога. Певна річ, людина, на жаль, не завжди розуміє це перед створенням сім'ї і, мабуть, цьому не навчиш. Хоча, одружуючись, людина робить свідомий вибір, вона не завжди готова до цього кроку, перш за все морально, духовно. Тому в більшості випадків разом зі створенням сім'ї розпочинається навчання (теоретичне й практичне), основним предметом програми якого є любов. Людина йде в перший клас школи любові, де багато дається тобі, але не менше й вимагається від тебе.

Власна сім'я, родина в ширшому розумінні слова - це радість і велике диво, яке дарує нам Господь на цьому світі. І насамперед феноменальність цього явища полягає в тому, що Бог дає нам нагоду жити любов'ю. Чинячи інакше, ми йдемо проти Його (і декларованої своєї) волі, марнуємо унікальний і найбільший шанс у житті, нехтуючи ласкою Всевишнього.

Хоча, як відомо, не все так просто. І не даремно в заголовок винесено слово школа. Любові в родині треба вчитися кожен день. Треба бачити в тому, хто коло тебе, таке саме сотворіння Боже, як і ти, треба вчитися пробачати, поборювати власні слабкості, розкаюватися і ще багато, багато всього. І тільки тоді любов матиме право на життя, тільки тоді вона існуватиме роки, міцніючи й укріплюючи вашу родину. Бо, як це не дивно, любити навіть найрідніших людей не завжди легко. Але без цього почуття родина просто немислима і не потрібна. І навпаки, сповнена, пронизана любов'ю родина стає сенсом усього життя людини. Починаєш розуміти, що ця недовга зустріч на цьому світі з тими, кого любиш, для того й потрібна, щоби кожну мить дарувати одне одному тепло свого серця, душі. Все решта другорядне.

Автор: Доброслав ЛЮБОВИЧ

02.12.2009              сьогодні 1, з початку місяця 2, всього 4955◄ Попередня   Наступна ►

Ви хочете додати вашу компанію в каталог Пара Молода?
Якщо ви весільний професіонал, портал Пара Молода дає можливість, щоб про ваші послуги дізналися тисячі пар,
які готуються до весілля в Україні.

Про нас  |  Вхід / Додати фірму  |  Угода

2006-2021 «Пара молода» - каталог весільних послуг України. Розробка сайту: vlasne.info