Каталог-планувальник Пара молода


 
◄ Попередня   Наступна ►

ШЛЯХ ДО ВЕСІЛЬНОЇ СУКНІРеальні історії екс-наречених про те, як вони шукали та знаходили СВОЇ весільні сукні. Різні рішення, неоднакові підходи, несхожі між собою образи, але такі подібні емоції радості, бо у свій особливий день кожна з наступних героїнь почувалася найкрасивішою та найщасливішою.

 
Отже, якщо ви саме зараз стоїте на роздоріжжі у пошуку власного весільного плаття, то можете скористатися досвідом наших чарівних героїнь і…
 

…зробити спонтанну покупку у весільному салоні


Мальва Бочкарьова: «Задовго до цього світлого дня, я, здавалось, знала, у якій сукні піду під вінець. Білосніжне плаття-рибка з відстібним низом; корсет, рясно розшитий бісером; драпірована лінія талії… Проте, за два місяці до весілля, я зрозуміла, що хочу щось зовсім інше, неочікуване. Саме з цього моменту почались прогулянки весільними салонами Львова. І ось, під кінець третього дня пошуків, я з матусею зайшла в один із внутрішніх двориків проспекту Свободи на філіжанку кави. В глибині побачила весільний салон. Вирішила: «Ну все, цей – останній на сьогодні».
На перший погляд, не знайшла нічого, що могло б привернути мою увагу. Дівчина-консультант запропонувала приміряти пишне плаття кольору «айворі», всипане мереживними квітами. Вимучена пошуками, подумала: «Це не мій стиль, проте, чому б ні?». Коли побачила себе у дзеркалі, то зрозуміла: ось вона – МОЯ весільна сукня!
У день весілля плаття на всі 100% гармоніювало зі станом моєї душі: спокій, ніжність, вишуканість. Саме таким був мій шлях до ідеальної весільної сукні».

…попросити родичів придбати брендове плаття закордоном


Наталя Шпеник: «Мій шлях до сукні був довгим, у буквальному сенсі. Я шукала її у трьох містах, обходила десятки салонів, була на численних примірках і, зрештою, зрозуміла, що те плаття, яке мені подобається, може потягнути ледь не половину весільного бюджету. Але кожна наречена мене зрозуміє, що коли знаходиш СВОЮ сукню, то цю хвилю нестримних емоцій не сплутаєш ні з чим. Тож від вибору відмовлятися я не збиралася, але знайшла чудовий спосіб значно зекономити на цій покупці. Попросила купити сукню обраної моделі та розміру свою тітку в Італії. Так я отримала свою омріяну сукню, оригінальну, від відомого бренда за прийнятною ціною, але головне – що у ній я почувалася надреально чарівною і отримала багато-багато компліментів у свій щасливий день…».

…замовити весільну сукню через Інтернет


Людмила Вагнер: «Якби мені була потрібна справжня весільна сукня для великого гучного свята, то я навряд чи наважилася б купувати її через Інтернет. А для скромної церемонії, тим паче узимку, коли білі вечірні плаття у бутіках днем з вогнем не знайдеш – це було резонне рішення. Результатом я залишилася задоволена. Сукня прийшла вчасно, була точно такою, якою я її уявляла, ідеально «сіла» по фігурі… І, що найважливіше, у цьому образі я подобалася сама собі, і своєму нареченому…».

…пошити вбрання у кравчині за власним дизайном


Ольга Пішко: «Коли я робила Інтернет-огляд весільних суконь, то зауважила, що якщо мені підходив крій, то не підходив колір – і навпаки. Завжди був присутній елемент, який мені хотілося переробити на свій манер. Тоді я подумала: «А чому б це не зробити від початку – до кінця? Чому б не спроектувати за допомогою професіонала свою ідеальну весільну сукню?». Можливість корегувати бюджет пошиття та індивідуальний крій «під фігуру» були ще одними аргументами «за», тож я вирішила: «Шию!».
Отож, спершу необхідно було визначитись із дизайном і кольором. А це, до слова, не так легко зробити, враховуючи усе розмаїття моделей у доступних до перегляду фешн-показах і каталогах. Але коли дійшло до суконь Віри Вонг – натхнення прийшло!
Другим етапом була купівля матеріалу. Звичайно, це потрібно робити із кравчинею. Тільки майстер зможе дати оцінку щодо якості, „поведінки” тканини під час пошиття, поєднання фактур, кольорів. Мені пощастило, мій майстер був не лише професіоналом-порадником, але й подругою.
Далі – сам процес. На примірки довелось ходити часто. Сукня мала багато мережива, пришитого вручну, тому потрібно було запастись терпінням. Звичайно, це забирало в мене багато часу та сил, але результат був того вартий: я отримала шедевр, у який вклала себе! )»

…позичити весільну сукню у подруги


Валерія Климчук: «Ну, і насамкінець, історією своєї весільної сукні поділюся з вами я, автор статті. Адже мій випадок можна віднести до ще одного, окремого варіанту. Він був схожий на славнозвісне «Veni vidi vici», але не «прийшов, побачив, переміг», а «прийшла, приміряла, закохалася». Я прийшла на зустріч із подругою, приміряла її весільну сукню, щоб спробувати як мені пасує такий фасон, але побачивши себе у дзеркалі, закохалася у цей весільний образ і вже не хотіла шукати щось інше. Це було спонтанне, мимовільне, інтуїтивне рішення…  Воно перекреслило усі попередні наміри з придбання сукні у салоні, покупки в Інтернет-магазині, пошиття за замовленням… Але хіба не в таких емоційних вчинках закарбовуються найкращі миті життя? Я досі милуюся собою, коли переглядаю весільні фото. Думаю, так буде і через –надцять років :)».
 
Текст: Валерія Климчук, весільний портал «Пара молода»
Фото:
Monro Photography
Володимир Щурко
Юрій Зелененький
Руслан Гаврилюк


11.10.2013              сьогодні 1, з початку місяця 1, всього 5769◄ Попередня   Наступна ►

Ви хочете додати вашу компанію в каталог Пара Молода?
Якщо ви весільний професіонал, портал Пара Молода дає можливість, щоб про ваші послуги дізналися тисячі пар,
які готуються до весілля в Україні.

Про нас  |  Вхід / Додати фірму

2006-2020 «Пара молода» - каталог весільних послуг України. Розробка сайту: vlasne.info