Каталог-планувальник Пара молода


 
◄ Попередня   Наступна ►

Шлюб – правила явні та таємніШлюб – правила явні та таємніЗ роками починаєш розуміти, що як планування сім'ї, так і сімейне життя – складний вид відносин, при яких важливий як збіг очікувань партнерів, так і добросовісне виконання певних функцій, дотримання необхідних умов для підтримки в робочому стані механізмів, що дозволяють добре жити разом. У кожній парі є правила загальні і характерні тільки для цих партнерів, правила явні і правила таємні.

В період побачень, молоді думають, що їх обранець/обраниця – сама досконалість. Проте дуже скоро життя у шлюбі виявляє і недоліки «ідеального» обранця, і звички, які дратують. Кожна сторона вважає, що подружнє життя було б приємнішим, якби він/вона погодився із моїми поглядами на те, як повинен поводитися ідеальний чоловік/дружина. Молодята намагаються «допомагати» один одному долати недоліки, щоб він/вона став «зручнішим» для іншого. Ця боротьба триває декілька років, але безуспішно.

Основна причина подружніх розладів полягає у тому, що один із подружжя часто хоче переробити іншого. Але основа щастя — це усвідомлення того, що ми поважані, любимі і бажані такими, якими ми є. Вимога змінити наші звички, індивідуальні особливості або схильності пригноблює партнерів.

Фахівці говорять про те, що відсутність елементарного регулювання і планування партнерських відносин створює у відносинах анархію і розпад, разом з тим і диктат в сімейних відносинах також виключений. Вітається добровільне ухвалення і виконання правил, але не примушення.

Як підібрати собі партнера так, щоб шлюб був міцним, і уникнути на ранніх етапах помилок, які надалі призводять до ситуації хворобливого розлучення? Психологи дають декілька порад з цих питань.

Багато жінок припускаються загальної помилки, коли і до і після, вони завжди повторюють партнерові "зроблю". Вони говорять своєму партнерові саме те, що він хоче почути і прагнуть бути такими, якими саме він хоче їх бачити. Проте, поступаючи, таким чином, (по суті неприродним), жінка одурює і себе, і партнера, що стає явним тоді, коли жінка припиняє у всьому догоджати своєму чоловікові після вступу до законного шлюбу.

Існують інші приклади того, що, надмірне пристосування і послужливість до вступу у шлюб – невірний шлях. Так, загально відомо, що найбільш значущою жінкою в житті чоловіка до вступу у шлюб є його мати, яка часто і потім залишається "другою" по значущості жінкою в його житті. Багато матерів навіть псують своїх дітей, привчаючи їх до підвищеної уваги і турботи зі свого боку. У таких випадках дружини часто успадкують чоловіків, які звикли до надмірної турботи з боку жінки, і вимагають цього від дружини. У таких випадках психологи рекомендують жінкам переосмислити характер взаємин з вибраним партнером і обов'язково сказати йому: "Я люблю тебе і піклуюся про тебе, але я не твоя мама і у нас інші партнерські відносини".
У будь-якому випадку жінка повинна вибрати відповідну лінію поведінки з партнером і проводити її послідовно до самого кінця.

У своєму житті мені довелося зіткнутися на початку партнерського життя з подібною ситуацією, яка вимагала чітко ухваленого рішення у відносинах. Якось, коли ми тільки почали зустрічатися з Катериною, вона подзвонила мені і попросила підвезти її на машині до двоюрідного брата в Житомир. Я спочатку люб'язно погодився і, бажаючи виглядати хорошим хлопцем, сказав, що відвезу її. Проте, розміркувавши про те, що я мало знаю цю рідню і не хочу проводити цей час в Житомирі, я вирішив "Я не знаходжуся в теплих відносинах з тими родичами, яких я не знаю, люблю Катю, але хочу провести час так, як я хочу". Я передзвонив партнерці і сказав, що не зможу відвезти її: "Я не хочу сьогодні робити те, чого не бажатиму робити надалі. Якщо ти хочеш побачитися з сім'єю брата, з'їзди в Житомир і ми з тобою побачимося згодом". Зараз я рідко буваю в сім'ї її брата, хоча я знаю їх і вважаю хорошими і вельми цікавими людьми. Просто це – не моє, і я все ще не хочу проводити свій уикенд там.

Не дивлячись на наші благі наміри, ми часто не дуже відверті навіть самі з собою відносно наших дійсних бажань і потреб. Дуже важливим у партнерів є збіг їх очікувань. Часто люди створюють собі такі ідеальні образи, яких вони не можуть знайти і реалізувати взаємні відносини, залишаючись самотніми. Саме створення невірного образу партнера із завищеними вимогами і образу ідеальної сім'ї, призводить до невідповідності ваших вимог і реальної ситуації, реального життя. Якщо ви хочете знайти ідеального партнера на всі 100%, можливо ви його шукатимете все життя. Ті, хто шукає партнера, який би відсотків на 80 відповідав їх ідеалам, мають значно більші шанси знайти відповідного партнера.

Приблизно у дев'яти з десяти випадків відбувається недооцінка обставин і зобов'язань партнерів та потрібних для створення благополучної сім'ї фінансів. Адже партнерам належить ділити разом простір, час, енергію і гроші. Важливо більше дізнатися про національні і релігійні особливості партнера. І, якщо ви раптом виявите, це /він/вона/ не відповідає вашим очікуванням, це не означає, що ці особливості партнера погані, просто це не те, що ви чекали від партнера і можливого сумісного життя.

Людство сьогодні живе під час глобалізації і стирання багатьох уявлень про колишню традиційну сім'ю, проте уявлення про шлюб та сім'ю у багатьох залишаються тими самими. У сучасному суспільстві в середньому 70% чоловків і дружин працюють і заробляють гроші для сімейного бюджету. Тому, якщо, один з подружжя втрачає роботу, сім'я зазнає значних труднощів, а подружжя переживає за майбутнє сім'ї.

На першому місці повинно бути духовне, внутрішнє єднання партнерів, проте не слід забувати, яку величезну роль завжди грає зовнішня привабливість.

Це стара прописна істина, що чоловік закохується очима, а жінка – вухами. Чоловіки, в генах яких все ще живе мисливець, здобувач, спостерігає рух і колір.

Підтримує взаємини особа: дух, сумісність партнерів, природа чоловіка і жінки, уміння йти на розумний компроміс. Говорите один одному, що ви любите і щиро любите. У дійсній сім'ї і любові, на основі принципів, ви подолаєте всі труднощі. Можливо, ваша дружина упевнена, що ви цінуєте і любите її, але, проте, вона теж потребує ласкавих слів. Не упускайте зайвої можливості сказати їй ці слова, підбадьорте її, утішайте її ласкавими словами. Повірте, вона запам'ятає це надовго.
Людство сьогодні живе під час глобалізації і стиранні багатьох уявлень про колишню традиційну сім'ю, проте уявлення про брак і сім'ю у багатьох залишаються тим самим. У сучасному суспільстві в середньому 70% мужів і дружин працюють і заробляють гроші для бюджету сім'ї. Тому, якщо, до нещастя, один з подружжя втрачає роботу, сім'я зазнає значні труднощі, а подружжя боїться за майбутнє сім'ї.

На першому місці повинно бути духовне, внутрішнє єднання партнерів, проте не слід забувати, яку величезну роль завжди відігграє зовнішня привабливість.

Це стара прописна істина, що чоловік закохується очима, а жінка – вухами. Чоловіки, в генах яких все ще живе мисливець, здобувач, спостерігає рух і колір.

Підтримує взаємини особистість: дух, сумісність партнерів, природа чоловіка і жінки, уміння йти на розумний компроміс. Говоріть один одному, що ви любите і щиро любите. У справжній сім'ї і любові, на основі принципів, ви подолаєте усі труднощі. Можливо, ваша дружина упевнена, що ви цінуєте і любите її, але, проте, вона теж потребує ласкавих слів. Не втрачайте зайвої нагоди сказати їй ці слова, підбадьорте її, утішайте її ласкавими словами. Повірте, вона запам'ятає це надовго.

Автор: Володимир Матвєєв
Джерело: www.familytimes.com.ua


10.12.2009              сьогодні 4, з початку місяця 23, всього 5098◄ Попередня   Наступна ►

Ви хочете додати вашу компанію в каталог Пара Молода?
Якщо ви весільний професіонал, портал Пара Молода дає можливість, щоб про ваші послуги дізналися тисячі пар,
які готуються до весілля в Україні.

Про нас  |  Вхід / Додати фірму  |  Угода

2006-2021 «Пара молода» - каталог весільних послуг України. Розробка сайту: vlasne.info