Каталог-планувальник Пара молода


 
◄ Попередня   Наступна ►

Шлюб стає тільки за розрахункомЕксперти Національного центру заощаджень і інвестицій Великобританії з'ясували, скільки повинно бути грошей у чоловіка, щоб він міг забути про свою зовнішність, а також скільки жінок готові ради грошей не думати про те, як виглядає їх партнер. З'ясувалося, що для 45% мешканок Великобританії, загалом не важливий зовнішній вигляд супутника життя - головне, щоб в порядку був банківський рахунок.

Жінкам, які не відповідають прийнятим стандартам краси, повезло менше. Закрити очі на недоліки зовнішності ради грошей готові лише 22% чоловіків. Зате фінансові претензії чоловіків декілька нижче. Загалом, не дивлячись на поступове стирання відмінностей між чоловіком та жінкою, гендерний стереотип в суспільстві Великобританії все ж таки зберігся: чоловіки повинні бути спроможними, але не обов'язково красивими, жінки можуть дозволити собі бути біднішими, але неодмінно повинні бути красиві.

Як з'ясували дослідники, щоб вважатися в очах більшості англічанок хорошою партією, чоловік повинен заробляти хоча б 50 тисяч фунтів в рік. Причому кожна десята британка вважає, що справжньому джентльменові не завадило б мати річний дохід у 100 тисяч фунтів. Що стосується заощаджень, жінки вважають достатнім банківський рахунок у 24 тисячі фунтів.
У чоловіків фінансові претензії до протилежної статі декілька менше. Так, чоловік поблажливо вважатиме жінку забезпеченою в тому випадку, якщо в рік вона заробляє хоча б 42 тисячі фунтів. Чоловіки вважають, що у жінки життя вдалося, якщо їй вдалося накопичити 15 тисяч фунтів.

Взагалі, більшість британців прагматично відносяться до особистого життя. 64% опитаних упевнені, що без фінансової стабільності щастя у відносинах бути не може. На "рай в шалаші" згодні лише 14% опитаних.

Згідно дослідженню більше половини британців кожного місяця відкладає близько 170 фунтів на майбутнє. В середньому чоловіки мають на ощадному рахунку близько 20 тисяч фунтів, жінки - близько 14 тисяч. І як показує статистика, сімейне життя виявляється економнішим. Так, 58% всіх одружених пар заощаджує гроші, причому кожен з двох відкладає в середньому по 190 фунтів. Зі всіх неодружених і незамужніх відкладають лише 52% - та і розмір заощаджень у них менший - всього 167 фунтів в місяць. Більше всього, судячи з усього, радіють життю тут і зараз розведені - регулярно відкладають гроші на майбутнє серед них лише 48%, а розмір щомісячних відрахувань менше 133 фунтів.

Автор: Аліса
Джерело: www.womans.in.ua


09.12.2009              сьогодні 1, з початку місяця 25, всього 5178◄ Попередня   Наступна ►

Ви хочете додати вашу компанію в каталог Пара Молода?
Якщо ви весільний професіонал, портал Пара Молода дає можливість, щоб про ваші послуги дізналися тисячі пар,
які готуються до весілля в Україні.

Про нас  |  Вхід / Додати фірму  |  Угода

2006-2021 «Пара молода» - каталог весільних послуг України. Розробка сайту: vlasne.info