Каталог-планувальник Пара молода


 
◄ Попередня   Наступна ►

Шугарніг чи воскова: або чим солодка епіляція кращаГотуючи тіло до літніх поцілунків сонця, ніжних дотиків морських хвиль та обіймів коханого мужчини, більшість жінок постає перед вибором методу епіляції. Тож що краще – шугарінг чи воскова? У салоні «Монік» знають відповідь...

вибір методу епіляції – шугарінг чи воскова?
Спільне походження
Справді, обидва методи епіляції народилися на Сході. Якщо вірити древнім джерелам, такі знані красуні як Клеопатра та Ніфертіті для видалення небажаного волосся послуговувалися різними липкими сумішами – з воском, медом та цукром… Перші воскові стрічки з’явилися пізніше, у XIV столітті, у Туреччині, а метод цукрового сиропу вдосконалили древні перси. Тому назву «персидська епіляція» варто вважати первинною, бо «шугарінг» - це осучаснена версія, що походить від англійського sugar (цукор).

Принцип дії
Як розповіли нам у салоні «Монік», віск наносять за напрямком росту волосся, а зривають проти; в шугарінгу – усе навпаки. Тому при цукровій епіляції волосинки наче витягуються, а при восковій вони часто просто ламаються, що згодом призводить до такої проблеми як вростання волосся у шкіру…

Фактор болю
За умови правильного виконання, шугарінг практично не викликає больових відчуттів. І цьому є просте пояснення: цукрова маса захоплює лише волосся, а до чистої та підсушеної тальком шкіри не прилипає взагалі. Тоді як віск має інші фізичні властивості. Він зчіпляється не лише з волосинками, але й зі шкірою, відповідно при його знятті травмується верхній шар епідермісу. Крім того, віск середньої та сильної жорсткості потрібно перед роботою нагрівати майже до 40 градусів, що може викликати опіки на чутливій шкірі. Ці ризики у цукровій епіляції відсутні: солодка маса стає пластичною при звичайній температурі тіла.

Протипоказання
Це часто замовчується, але воскова епіляція насправді має низку протипоказань. Серед яких зокрема – варикозне розширення вен, цукровий діабет, схильність до алергічних реакцій. Тож шугарінг виступає у даному випадку чудовою альтернативою. Адже цукрова маса – це на 100% натуральна, гіпоалергенна формула з цукру та води, без вмісту віддушок та хімічних добавок. Майстри з шугарінгу користуються спеціальними професійними пастами, наприклад у салоні «Монік» це PANDHY`S™ і Alexandria.
вибір методу епіляції – шугарінг чи воскова?
Доступність
Сьогодні всесвітня мережа просто майорить рецептами з домашньої епіляції – як воском, так і цукровим сиропом: і як варити ці засоби, і як наносити, і як волосся видаляти. Втім добре подумайте, чи варто на собі експериментувати, почитайте на форумах про плачевний досвід багатьох жінок: від просто невдалих спроб до прикрих наслідків на шкірі… Як кажуть, «діло майстра боїться». І особливо це стосується шугарінгу. Справді безболісною та ефективною ця процедура може бути лише при її правильному, кваліфікованому виконанні. Усім цим тонкощам, правилам та секретам персидської епіляції майстри салону «Монік» ось уже кілька років поспіль навчають на курсах із видачею відповідних сертифікатів учням своєї школи.

Ефективність
За даним параметром шугарінг просто відправляє воскову епіляцію у нокаут. Ті жінки, які випробували обидва методи, стверджують, що після цукрової процедури шкіра гладенька мов у немовляти, а ефект може триматися до 1,5 місяця. Воскова ж дозволяє позбутися небажаного волосся максимум на 4 тижні. Не кажучи вже про те, що шугарінг м’який та ефективний у таких ніжних ділянках як пахви, зона бікіні, обличчя. А деякі неприємні відчуття та почервоніння (якщо такі мали місце) зникають вже за кілька хвилин. Повторну процедуру можна проводити на волоссі уже при довжині 2 мм (для порівняння, воскову епіляцію виконують – від 4 мм).

Отже, шугарінг – направду СОЛОДКА епіляція в усіх сенсах: робиться цукром, карамельно-ніжна до шкіри під час процедури і має такий же солодкий на дотик результат. Салон «Монік» запрошує пізнати ці неймовірні відчуття Східної казки усіх жінок, які готуються до літніх поцілунків сонця, ніжних дотиків морських хвиль чи обіймів коханого мужчини…

Текст: Валерія Климчук, весільний портал «Пара молода»
 
04.07.2013              сьогодні 1, з початку місяця 44, всього 9325◄ Попередня   Наступна ►

Ви хочете додати вашу компанію в каталог Пара Молода?
Якщо ви весільний професіонал, портал Пара Молода дає можливість, щоб про ваші послуги дізналися тисячі пар,
які готуються до весілля в Україні.

Про нас  |  Вхід / Додати фірму  |  Угода

2006-2021 «Пара молода» - каталог весільних послуг України. Розробка сайту: vlasne.info