Весільні сукні ТМ Хадасса (Hadassa)
Ведучий Віктор Гевко Каталог-планувальник Пара молода Весільний салон Елана


 
◄ Попередня   Наступна ►

SiLvi – досконале доповнення до Твоєї чарівностіБуйство кольорів і форм, захоплююче різноманіття вводять у спокусу неодмінно її придбати. Вдало підібрана вона доповнює будь-який образ – від класичного до ультрамодного. Найкращими друзями сучасних дівчат вже, безперечно, є не діаманти, а …стрази, штучні перли, бісер, гальваніки. Простіше кажучи – біжутерія.

Біжутерія використовує такі вільні форми й сміливі рішення, які консервативним ювелірам навіть не снилися. Вона втілюється в яскравих кольорах і несподіваних матеріалах, і так швидко реагує на примхи моди, що підходить усім і під усе.

SiLvi – досконале доповнення до Твоєї чарівності

У нашому місті моду на штучні прикраси диктує салон біжутерії «SiLvi» та безпосередньо його власниця Світлана Січкоріз.

Пані Світлано, у вашого салону дуже гарна, вишукана назва. Звідки, власне, вона взялася?
Пані Світлана: Усе дуже просто. SiLvi – це скорочене ім’я сімейного бізнесу:
S – Світлана (мати)
І – Ірина дочка
L –Людмила – дочка
V – Владлена внучка
І – Ілля внук.

Тобто, біжутерія – це не тільки Ваше особисте захоплення?
П.С.: Звичайно! Ми з донькою Іриною працюємо в Тернополі. Інша донька, Людмила утримує магазин в Лісабоні (Португалія), де вона живе і працює. До речі, біжутерія, яку ми поставляємо в Лісабон, дуже подобається португальцям. Людмила одержує багато компліментів як від жінок, так і від чоловіків за вишуканий смак. І завжди, усміхаючись, каже: «Це смак моєї мами…».

Смак - це, безперечно, головне у Вашій справі, але, мабуть, потрібні і досвід, і слідування модним тенденціям?
П.С.: Безумовно! Цим бізнесом ми займаємося уже 7 років, п’ять з них – у Росії, і два – у нашому місті. Дуже хочеться розвинути цю справу в Тернополі. З приводу цього маємо багато думок і планів.
Насправді, біжутерія, яка продається в нашому магазині, заслуговує на увагу, бо виготовляють її у різних країнах світу: Португалії, Італії, Кореї, Індії, США (Сан-Франциско), Чехії, Туреччині, Об’єднаних Арабських Еміратах. Разом з дочкою Іриною ми тісно співпрацюємо з відомою турецькою фірмою «UK», лідером цієї галузі із 50-річним досвідом виробництва біжутерії та аксесуарів. Тут створюється найсучасніший дизайн. А новітні технології та обладнання дозволяють усе робити дуже якісно. Їхня продукція продається під такими відомими марками як «Violetta», «Estella», «Kids». Фірма «UK» виробляє біжутерію для таких світових компаній як «Barbie», «Sponge Bob», «Popeye», «Garfield» і «Spiderman» та користується ексклюзивними правами в 36 країнах світу.

В наші дні все змінюється дуже стрімко: і смаки, і вимоги. Тому важливо бути передвісником усіх новинок. Для цього існують виставки, покази мод. Раніше я їздила до Москви, тепер – до Стамбулу. Буваю на виставках виробів із дорогоцінних металів і мені завжди приємно, що подібні вироби є у нас в біжутерії.

Як на мене, в біжутерії набагато більший вибір, ніж у класичній ювелірці. Це, напевно, викликає у Ваших клієнтів певне розгублення. Чи допомагаєте Ви їм з вибором?
П.С.: При вході в наш салон написаний девіз: «Для тих, у кого є смак». Продовження цього девізу – в процесі нашої роботі. Тобто наша мета – навчити, підказати, порадити, допомогти підібрати прикрасу зі смаком.
Не секрет, що у нашому місті ще не всі розуміють моду на такі прикраси. Багато жінок віддають перевагу золотому ланцюжку до вечірнього вбрання, не розуміючи, що є альтернатива – дешевша, і часто – стильніша і красивіша. Сьогодні це модно в усьому світі!
Адже що, як не біжутерія з кристалами Swarovski, цирконом, чеським склом, може вдосконалити образ, доповнити весільну сукню, зробити неповторною випускницю на балу, додати смаку щоденному вбранню?!

І ми дуже тішимося, що своїм бізнесом можемо подарувати покупцям дещицю радості та задоволення. Адже коли клієнт щасливий, то ми – вдвічі!

Автор: Руся Сова.
Джерело: весільний журнал
«До і після ВЕСІЛЛЯ».
26.05.2010              сьогодні 2, з початку місяця 22, всього 4926◄ Попередня   Наступна ►

Ви хочете додати вашу компанію в каталог Пара Молода?
Якщо ви весільний професіонал, портал Пара Молода дає можливість, щоб про ваші послуги дізналися тисячі пар,
які готуються до весілля в Україні.

Про нас  |  Вхід / Додати фірму

2006-2020 «Пара молода» - каталог весільних послуг України. Розробка сайту: vlasne.info