Банкетний зал Сюрприз
 


 

Сімейний та дитячий фотограф Зоряна ГерманФотограф Зоряна Герман. На Вас чекають позитивні емоції, святковий настрій та незабутні враження! В зйомці можуть брати участь: сім'ї, дітки, закохані пари та усі бажаючі!

Ціна від: 400 грн.

Адреса:
Львів та область

Телефон:
(067) 784-10-47

Соцмережі:
facebook

Електронна пошта: herman.zoryana@i.ua
Сайт: zorianagerman.com/fotosesii

Тривалість фотосесії 1 година. Фотографії скидаю на файлообмінник. За бажанням можу записати фотографії на диск з малюночком (вашим особистим фото) і оформленою коробочкою - вартість 100 грн.    Подарункові сертифікати на фотосесії призначені для приватного використання, тобто для фотосесій "для себе", "подарунок друзям", сімейної зйомки, вагітності, сезонної/тематичної, лав-сторі,хрещення тощо, тобто не розповсюджуються на рекламну фотозйомку. В сертефікаті можна вказати чи це фотосесія в фотостудії чи на природі, можна вказати для кого призначена. Фотосесія проводиться в завчасно зарезервований час та призначену дату.
Також з задоволенням пофотографую ваше весілля, шлюб, таїнство хрещення вашої дитини,святкуванн днів народжень, тощо. Я люблю дарувати неповторні фотографії- повні емоцій, усмішок, сліз і щастя! Збережу найкращі миті вашого життя в фотографіях, фотокнинах та слайдшоу. Індивідуальний підхід до кожного. 
сьогодні 1, з початку місяця 9, всього 794

Ви хочете додати вашу компанію в каталог Пара Молода?
Якщо ви весільний професіонал, портал Пара Молода дає можливість, щоб про ваші послуги дізналися тисячі пар,
які готуються до весілля в Україні.

Про нас  |  Вхід / Додати фірму

2006-2019 «Пара молода» - каталог весільних послуг України. Розробка сайту: vlasne.info