Каталог-планувальник Пара молода


 
◄ Попередня   Наступна ►

Сім'я! Від сьогодні і назавждиБлогер Наталі Литвин та ведучий Олександр Куровський 08.08.2020  сказали один одному найважливіші слова у житті під час обряду вінчання.  

Дата, коли наречені прийняли найсерйозніші рішення в своєму житті є символічною.
Адже саме 8 квітня пара почала зустрічатися і ще багато знакових, цікавих подій пов'язані саме з цим числом. І незабаром весілля Наталі Литвин та Олександра Куровського.Свідки розстеляли рушник вишитий бабусею Наталі.
Хустка «Таїнство», що покривала голову нареченої, була не прозорою, без мережива, блискіток, френзлів, від першого в Україні інклюзивного ательє @Ladi_di_atelier

На вінчанні були присутні лише батьки і свідки, тому що для закоханих цей обряд є по-особливому інтимним.

Вінчання Наталі Литвин та Олександра відбувалося у Домініканському соборі Львова.  На запитання, чому саме у цьому храмі? Наталі відповіла, що спочатку вони запитували у організаторів, який храм найчастіше обирають наречені Львова, адже самі вони не є місцевими. Сашко з Франківська родом, а Наталі з Тернополя.  Потім склали список з 3-х храмів, які підходили по місцю і за відгуками. У всі храми молодята ходили на лекції, щоб відчути саме “свого” отця. В результаті у Домініканському сподобалося одразу декілька священників. З деякими навіть подружилися. Все вийшло ще краще ніж очікували. Нареченим приділили багато уваги, а всі присутні не могли стримати сліз.

На запитання підписника Литвин: «А що для тебе змінилося після шлюбу? Наталі відповіла: - “Усвідомлення, що це назавжди! Що не маємо права сваритись, а маємо бути єдиним цілим завжди. Це великі внутрішні духовні зміни. Бо у нас тепер є велика підтримка. Це потік добра, любові. Важко описати словами.»Образ для вінчання Наталі обирала дуже ретельно з допомогою своєї подруги-стиліста.
Загалом замовлено і пошито для святкування і вінчання 3 сукні, підібрано 3 окремих концептуальних, цілісних образи, що відображають настрій, ідею, яка читається без слів. 
До кожного образу підбираються окремо взуття та аксесуари.
  • Вінчальна сукня бренду Milla Nova, стримана і елегантна, обрала в перший день і закохалася з першого погляду.
  • Рукавички, що перебувають на піку популярності, шились на замовлення - @to_be_accessories за зразком тканини з плаття.
  • Фату замінив бант у волоссі.
  • Взуття бренду БедліМішка для двох образів
  • Букет з кал, що нагадують лілії, які є улюбленими квітами нареченої.

Щоб образ не був занадто нудним, приторним добавили яскравий мейк, асиметричний букет з кал і бант з фати у волосся.Весілля Наталя і Сашко святкуватимуть 15 серпня в палацово-парковому комплексі «Edem Resort Medical & SPA», що на Львівщині. Очікують на свтякування 70 чоловік лише най-най ближчих, найрідніших.

Що ж до самого весілля Наталі Литвин та Олександра? Подробиць того, що саме буде на весіллі пара розголошувати не хоче, мовляв, потім запрошеним буде нецікаво. Про усі деталі свята гостям повідомлятимуть на спеціально створеному під цю подію сайті. 

Запросила пара і відому українську зірку, ім'я якої поки у секреті, однак, обіцяють, під ці хіти «відриватимуться» усі. Також молодята готують і перший весільний танець.Обранець дівчини, ведучий Олександр Куровський,  відгуляв парубоцький вечір із друзями в Одесі. Наталі  дівич-вечір з подругами в Туреччині (Rixos Premium Gocek).

Щодня у своєму блозі Інстаграм наречена ділиться із підписниками інформацію про те, що робить для того, аби весілля пройшло на вищому рівні.

Весільний портал Пара Молода активно слідкує за всіма приготуваннями закоханих до омріяного весілля, і готує ексклюзивний матеріал та публікацію в друкованому каталозі про всі деталі весілля та вінчання. Нехай всі перепетії пов'язані з карантинними обмеженнями не засмучають наречених. Всім здоров'я і віри у власне кохання. А як ви уявляєте весілля Наталі та Олександра?

Фото: Володимир Іваш
Весільний портал Пара молода


10.08.2020              сьогодні 1, з початку місяця 69, всього 3882◄ Попередня   Наступна ►

Ви хочете додати вашу компанію в каталог Пара Молода?
Якщо ви весільний професіонал, портал Пара Молода дає можливість, щоб про ваші послуги дізналися тисячі пар,
які готуються до весілля в Україні.

Про нас  |  Вхід / Додати фірму

2006-2020 «Пара молода» - каталог весільних послуг України. Розробка сайту: vlasne.info