Каталог-планувальник Пара молода


 
◄ Попередня   Наступна ►

«С.К.А.Й.»: КОЕФІЦІЄНТ СІМЕЙНОСТІ - 3/5
 Про всілякі амурні штучки та й, взагалі, про будь-які емоції, почуття чоловіки здебільшого говорять не охоче. А й справді: навіщо про це говорити? Про таке співати потрібно! Як це, наприклад, робить рок-гурт “С.К.А.Й.”: Олег Собчук (вокал, гітара, тексти), Олександр Грищук «Папа» (соло-гітара, бек-вокал), Олег Тарасенко (бас-гітара), Сергій Недашковський (ударні) та Юрій Мозіль (клавішні). Втім, не дивно, що основна тема творчості музикантів – щирі людські взаємини, сімейні цінності та любов. Все тому, що «С.К.А.Й.» має високий «коефіцієнт сімейності»: троє з п’яти музикантів – одружені.

У вашій команді ще є холостяки?
Олег Т. і Сергій (в унісон та з непідробною радістю): Є!

Ви так радісно говорите про свій сімейний стан, що виникає питання: невже ваші одружені колеги розповідають вам якісь страшні історії про життя після РАЦСу?
Сергій: Та ні...
Олег С.: Насправді ми не хотіли б, щоб вони одружувалися :). Хай в команді хоча б хтось буде свідомий.
Юрій: Щоб мізки не роздвоювалися. Адже коли ти одружений, то мусиш думати водночас двома півкулями: і про сім'ю, і про роботу.

Юра, у тебе з дружиною є сімейний інтернет-блог. Однак “найсвіжіша” інформація на ньому трирічної давності – це історія вашого знайомства. Плануєш доповнити ресурс новими фактами?
Юрій: Думаю, достатньо того, що є. Я не збираюся виставляти своє сімейне життя на загал. Роблю публічним лише те, що вважаю за потрібне. Тим більше, що моя дружина не любить публічності.

Але ж сімейний блог ви створили...
Юрій: Потрібно іти на якісь компроміси. Без компромісів сім'я проіснує не більше 30 хвилин.

Сашко, а ти як до цього ставишся? Приховуєш особисте життя?
Олександр: Ні, просто ніхто ним не цікавиться. Моя жінка – не зірка кіно, щоб про нашу пару говорили... Це модно серед селебретіз: вони обидва “двіжують” і висвітлюють сімейні подробиці навмисне – задля піару. Не факт, що їхні весілля справжні. А ми одружилися, тому що серце “кольнуло”. Так би мовити, по велінню душі :).
Олег С.: Коротше, вони – скромні “світські леви” :).

Розкажіть про ваших дітей. Чим вони цікавляться, чим радують?
Юрій: Хай Олег перший говорить, в нього більше діток.
Олег С.: Арсенчик ще маленький – йому 2 рочки, а доця вже закінчила другий клас. Танічка ходить на клас фортепіано. Окрім того, вона у нас танцюристка...

Вона взагалі дуже артистична дівчинка. Хто бачив кліп гурту “Пружины нет” на пісню Zimama за участю Тетянки Собчук, зрозуміє, про що я кажу...
Олег С.: 100%. От дивлюся на Таню і з жахом розумію, що це я, але просто в жіночій іпостасі :). Таня – це я, а Арсенчик – це Маша, слава Богу. Тетянка не те, що сцени не боїться – вона її любить. Вона любить камеру, увагу. Я їй кажу: “Ти зроби щось таке в житті, щоб ти одна виходила і тобі аплодували”. Словом, прагну, щоб вона не будувала ілюзій відносно сцени. Хочу, щоб розуміла, що над гідним результатом потрібно працювати.

Юра, а твій Марко які успіхи робить?
Юрій: Наш Марко нас постійно радує. Він дуже рано почав сидіти, дуже рано почав ходити, бігати. Йому зараз рік з хвостиком, а він вже ганяє. В нього зараз вік такий, що він вже може багато чого робити, але ще мало що може розуміти. Тому вдома ми постійно ховаємо від Марка предмети, які може пошкодити він, та ті, які можуть нашкодити йому.

Ви часто виступаєте на весіллях? Знаю, було таке на весіллі Сергія Притули...
Олег С.: Це ж гріх – не заспівати на весіллі у Притули. Але то не робота, а подарунок другові. Загалом же у Києві, вибачте, такі весілля, що їх важко й весіллям назвати. Це справжній концерт з професійною сценою, на якій виступають не ресторанні музиканти, а відомі виконавці. Ось на таких весіллях ми виступаємо.

Яку пісню вважаєте найкращою для першого танцю молодят?
Сергій: Найкраща та, яка подобається самим молодятам.
Олег С.: Я також вважаю, що все залежить від музичних смакових особливостей молодят. Не обов’язково, щоб це був «С.К.А.Й.». Але якщо буде «С.К.А.Й.» – класно. На моєму весіллі ми з Марією танцювали перший танець під «Circle Of Life» Елтона Джона.
Олег Т.: А я взагалі не хочу про це думати: про весілля, перший танець... Я напевно ще надто молодий :). Я ще не готовий до такої відповідальності: дбати і про себе, і про іншу людину. Просто я ще не зустрів тієї, з якою хотів би одружитися. Якщо б у мене була така людина, то був би особливий настрій, під який я вибрав якусь гарну пісню для першого весільного танцю.

Ваші побажання читачам «Пари молодої»…
Сергій: Любові, радості.
Олег С.: Терпіння.
Юрій: Розуміння того, що та закоханість, яка в них зараз є – це аванс. Або, якщо перевести на фінансову метафору – це кредит. І його потрібно інвестувати у хороші справи. Адже справжня любов, це коли ти насамперед дбаєш про свою половинку.

Розмовляла: Валерія Климчук


31.08.2011              сьогодні 1, з початку місяця 37, всього 6972◄ Попередня   Наступна ►

Ви хочете додати вашу компанію в каталог Пара Молода?
Якщо ви весільний професіонал, портал Пара Молода дає можливість, щоб про ваші послуги дізналися тисячі пар,
які готуються до весілля в Україні.

Про нас  |  Вхід / Додати фірму  |  Угода

2006-2021 «Пара молода» - каталог весільних послуг України. Розробка сайту: vlasne.info