Каталог-планувальник Пара молода


 
◄ Попередня   Наступна ►

Вгору по драбині, що веде до «зірок», або Скільки коштує щастя (добра правда про страшні нулі)Лише великий мішок із грошима дозволить вам, шановні наші закохані, спокійно «спожити» запропоновану статтю до останньої крапки. І хоч почуття вас переповнюють, і ніщо не здатне затьмарити вашого кохання (в якому просто немає місця для меркантильності), радимо вам усе ж приборкати свою безкорисливу натуру й читати-таки до уже згаданої останньої крапки. Адже тема не з простих. Вона гордо перечекає всі плотські утіхи й щораз настирливіше нагадуватиме про себе. Вона вічна, спокуслива, гостро-пекуча, дратуюча й навіть трохи смішна. Вона ж бо - гроші. За отими різнобарвними папірцями у когось може помилково жевріти весь сенс земного існування, от тільки фанатична їх ідеалізація веде до втрати безцінних життєвих вартостей. І починати вчитися відчувати міру у задоволенні майбутніх подружніх потреб можна вже — варто лише збагнути пріоритети духовних благ над матеріальними й пройнятися щирим співчуттям до неймовірного українського «грошометання» в процесі весільних приготувань.

Організація весілля. Фінансові витрати на весілля. Скільки коштує організація весілля 2009 рік

Сало і терористи
Розпочнемо з мінімуму. Як стверджують бувалі господині, найдешевше одружуватися в Малинівці, тобто в селі восени. Так, за добрий стіл і чемне запрошення директор власноруч передасть вам ключі від шкільної їдальні: з кухонним причандаллям, електроплитами, столами і навіть посудом. Оренда сукні для молодої, послуги місцевої «естради», у складі якої точно має бути ваш родич, заквітчане авто (зазвичай годиться будь-яка помита іномарка), пристойно оздоблене приміщення і врочисте дійство у церкві - все це «потягне» максимум на півтори-дві тисячі гривень. Якихось серйозних сум на харчі також відкладати не варто, оскільки натуральне виробництво в українському селі все ще процвітає. Коровай, картопля, овочеві салати, м'ясо, компоти і самогон — усе своє і власними руками. Залишається обмінятися обручками, які привезла хресна з Італії, порахувати перепій і, засукавши рукави, приступати до виконання нелегких подружніх обов'язків. Але весільні витрати як такі, хоч вони й дуже важливі, не є основною темою нашої сьогоднішньої розмови. Бо маємо на меті порахувати, у скільки хрустких купюр вам обійдеться... весільна пам'ять. Тобто увіковічення всього щасливого дня на плівку. Аби навіть внуки, передивляючись доісторичний для їхнього покоління фільм, пускали ностальгійну сльозу.

Отож, відеозйомка у тій же Малинівці. Здавалося б, сто п'ятдесят «вічнозелених» — доволі ласий заробітчанський шматок для операторів-професіоналів з найближчого міста. Тільки-от, за словами студента факультету телережисури Київського національного університету культури і мистецтв Олександра Рудакова, краще «відбігати» навколо двох пар у тому ж Львові, ніж мучитися з однією на периферії. Молодята ж бо хочуть бачити себе героями кількагодинного захопливого фільму, не розуміючи, що спецефектів у вигляді алогічних дій спохмелілих гостей буде замало. Доводиться Олександрові користатися допомогою колег по роботі і навчанню: вести зйомку з кількох камер, лазити по деревах у пошуках потрібного ракурсу - одне слово, сповна відчувати солоний присмак заробленої копійки. «Навіть дивуюся, коли під час монтажу відзнятого не бачу банальних сільських бійок або погрозливих поглядів у камеру. Часом подібне захоплення прирівнюю до операторської роботи в «гарячих» точках, тож перевагу надаю відеообслуговуванню весіль у місті».

Бізнес-клас
Справді, у районних та обласних центрах шлюбні церемонії зазвичай проходять без загроз життю. Тут і контингент солідніший, і певний сценарій дійства розроблений, і приміщення ресторанів для зйомки краще пристосовані. Щоправда, на підтримання іміджу шалені гроші витрачає навіть НАТО, тож менш ніж за двісті доларів професіонала із цифровим спорядженням чекати не варто. Своїм оптичним «оком» він побачить найменші дрібниці весільного дня, скомпонує остаточний відеоваріант аж через місяць, проте ідеально «піджене» його під естетичні смаки та візуальні уподобання новоствореної сім'ї, залишивши приємний спогад на все життя.

Їдемо за прейскурантом далі. Зрозуміло, що весілля «на асфальті» із вищезазначеними його складовими (за наїдки-напитки тут доведеться викладати готівку) коштуватиме разів у три дорожче. Скромненько, з недосвідченим тамадою, але ж ми вчимося знати міру. Слабо відчувається? Потерпіть - стає тепліше.

Ікра
Хочеш їсти калачі — не сиди на печі. А працюй років чотири, оскільки організувати епатажне («таке, щоб ще довго говорили») дійство з нареченою та нареченим у головних ролях можна лише за наявності довгої панчохи, заповненої банкнотами іноземного виробництва. Ну і, звісно ж, не без допомоги спеціалізованих посередницьких компаній. Однією з таких фірм (за неофіційними даними — найкращою на території України) є ТзОВ «Компанія-Альтернатива», власник відомої торгової марки «Агітах». Опанувавши мистецтво світлозвукосцени, хлопці-альтернативники примудрилися забезпечити технічним начинням усі співочі й танцювальні майданчики 750-річного Львова, однак не цураються й оздоблювальних послуг меншого калібру. Хочете дорогого і вишуканого весілля -вам до них.

Комплексний та енергійний підхід працівників згаданої компанії до облаштування урочистостей дозволяє тимчасово забути про немалі суми для оплати їхніх старань. Чого лише варті весільні запрошення, виготовлені на пластинах зі щирого срібла (10 у.о. за штуку), позолоченому папері чи шкірі: із відтисками повноколірних фотографій, гаптуванням стразами і можливістю тривалого зберігання?! За 3500 доларів США можна замовити послугу «відеостіна» - навіть за яскравого денного освітлення вона якісно (на відміну від відеопроектора) відтворюватиме сюжети про молодят, змонтовані заздалегідь. Фуршетний департамент комфортно розмістить і нагодує вісімсот осіб хоч посеред чистого поля (від 2000 у.о., залежно від розмірів тентів накриття), ну а мистецтву декору приміщень у майстрів «Альтернативи» треба ще вчитися і вчитися. Живі квіти, вишукані комбінації з атласу та золотої парчі (10 гривень за погонний метр) по периметру бенкетних залів - краса та й годі. Кухня - це ще одна пісня: тільки смакуй і кричи «гірко». Поступово починаєш розуміти Олександра, який волів би творити в таких ідилічних умовах.

Чорна ікра
Як у селі весілля не обходиться без голови фермерського господарства (простіше кажучи, колгоспу), так і «понтове» не уявляє свого успіху без присутності серед запрошених бодай якоїсь знаменитості. Не обов'язково, аби кумир мільйонів був знайомий з кимось із родин молодят — як не прикро усвідомлювати, але знову все вирішують гроші. За три тисячі у.о. функції тамади на вашому святі виконають Кузьма Скрябін, Максим Неліпа чи Борис Барський. П'ять тисяч — і до танцю гостей запрошуватиме Володимир Зеленський або представники Сотесіу СІиЬ ІІА. «ВИСОКІ» ГОСТІ ЗІ СТОЛИЦІ можуть розважати вас і безпосередньо на сцені, разом зі своїм балетом чи ансамблем. Приблизно на шість-сім «штук» «потягнуть» «Тартак», Козловський, «Алібі», Асія Ахат, ТНМК, SМS, Павлік, Бужинська. Від десяти до п'ятнадцяти тисяч у.о. хочуть «Воплі Відоплясова», Руслана, Пономарьов, Могилевська, Серьога, «95 квартал», Лорак, Гайтана. Думаєте, сухим з води вийшов «Океан Ельзи»? Де там — 25 тисяч «вічнозелених», і Славко «здасться без бою» у компанії, яку за місяць-другий не згадуватиме навіть у хорошому сні. Дані, повірте, достовірні.
Зрозуміло, що гонорари артистів вимагають попереднього узгодження з їхніми продюсерами. Замовник зобов'язаний забезпечити не тільки переїзд столичних заробітчан, а й гарантувати їм проживання, харчування, виконання технічного і побутового райдерів тощо.

На десерт
Гірко! Та облиште вже цілуватися, коли йдеться про «важкі» гроші. Еге ж — шалені й іноземні, вони здатні творити дива і перетворювати захмарні фантазії у незгасиму дійсність, змушують ронити сльози щастя й витати піднебессям у пошуках чогось ще незвіданого, додають духу і бажання масштабного самоутвердження на основі фінансової могутності... І гублять, коли фальшива велич власного «я» втрачає цивілізовані точки опори, коли «шалені» мільйони створюють стільки ж непідкупних проблем і, зрештою, стають причиною непоправних духовних втрат. Несумірність вартісних потреб і фактичних запитів у строкатому суспільстві — ось від чого справді стає гірко: ми ж бо всі наділені однаковими шансами на отримання безкоштовного й водночас безцінного людського щастя. А гроші — лише засіб для його тимчасового збудження як серед середньостатистичних, так і поміж заможних закоханих. Почуття не продають на прилавках біля чорної ікри, тож... Краще цілуйтеся!

Автор: Микола RASH, весільний журнал "Наше ВЕСІЛЛЯ"
Фото: Danylyshyn production
09.12.2009              сьогодні 3, з початку місяця 25, всього 5828◄ Попередня   Наступна ►

Ви хочете додати вашу компанію в каталог Пара Молода?
Якщо ви весільний професіонал, портал Пара Молода дає можливість, щоб про ваші послуги дізналися тисячі пар,
які готуються до весілля в Україні.

Про нас  |  Вхід / Додати фірму  |  Угода

2006-2021 «Пара молода» - каталог весільних послуг України. Розробка сайту: vlasne.info