Каталог-планувальник Пара молода


 
◄ Попередня   Наступна ►

Скретч-запрошення: майстер-клас з виготовленняХоча б раз у житті кожен з нас стирав монеткою секретне поле на миттєвій лотереї. Навіть ті, хто у виграш в цих іграх не вірить. Бо сам процес – це вже інтрига, азарт та хвилююче очікування… То чому б не потішити своїх гостей цими емоціями? Тим паче, що створити скретч-поле на весільному запрошенні зовсім нескладно!

Отже, вам знадобиться:
Весільне запрошення, на якому ви будете «засекречувати» частину інформації. Це може бути дата весілля, місце церемонії чи банкету, імена наречених або навіть усі дані… Все залежить від стилю та дизайну вашої листівки.
• Акрилова фарба довільного кольору.
• Засіб для миття посуду.
• Ємність для змішування фарб.
• Пензлик.

Крок 1. Змішуємо акрилову фарбу із засобом для миття посуду у пропорції 1:2.

Крок 2. Наносимо суміш на запрошенні в місці, де ви бажаєте зробити скретч-поле. Форма цієї ділянки також може бути різною (в залежності від дизайну): кругла, квадратна, сердечком і т.д. Для акуратного нанесення можна використати трафарет.


Крок 3. Йдемо пити чай, каву, планувати розсадку гостей, замовляти кортеж чи вибирати сукню… Словом даємо першому прошарку висохнути впродовж однієї години.

Крок 4. Через годину додаємо ще одне покриття… І так доти, доки написів на вихідному запрошенні не буде видно. Потім перевіряємо монеткою, чи добре стирається скретч-поле на пробному екземплярі (ви ж не поспішили замалювати усі здруковані листівки, правда?). І вже тоді оформляємо таким чином усі запрошення.


Крок 5. Тішимося, які у нас «золоті ручки». Кладемо у конверт запрошення разом із монеткою, і розсилаємо гостям.

​Ось так. Нічого складного. У такий спосіб можна «заскретчити» і посадкові кратки, і весільну лотерею влаштувати… Креатив вам в поміч і ось ще кілька зразків весільної поліграфії із полями для азартного «зшкрябування» :).

Текст: Валерія Климчук, весільний портал «Пара молода»
22.09.2013              сьогодні 1, з початку місяця 25, всього 6087◄ Попередня   Наступна ►

Ви хочете додати вашу компанію в каталог Пара Молода?
Якщо ви весільний професіонал, портал Пара Молода дає можливість, щоб про ваші послуги дізналися тисячі пар,
які готуються до весілля в Україні.

Про нас  |  Вхід / Додати фірму  |  Угода

2006-2021 «Пара молода» - каталог весільних послуг України. Розробка сайту: vlasne.info