Каталог-планувальник Пара молода


 
◄ Попередня   Наступна ►

Слушні поради при виборі обручкиВибір типу металу для обручки - тільки перший етап в процесі придбання обручок. Далі слід визначитися з формою, дизайном кільця, чи будуть на нім насічки, гравіювання, інші декоративні деталі, ну і, звичайно, чи буде воно з коштовним каменем.

Купуючи обручки, обов'язково приміряйте їх, зніміть і надіньте кілька разів, щоб переконатися в тому, що кільце справді відповідає Вашому розміру. Попросіть оцінити кільце на Вашій руці не тільки продавця, але і Вашу другу половину. Якщо наречена вибирає перстень з каменем, то вона повинна бути впевнена в тому, що камінь дійсно їй підходить. Можна, звичайно, озброїтися різними гороскопами або каталогами, але краще за все перевірити, чи підходить Вам цей камінь чи ні, найнадійнішим "дідівським" способом. Покладіть кільце на долоню правої руки. Ліву руку наблизьте до каменя і потримайте так деякий час. Якщо Ви відчуєте тепло, умиротворення, зручність, сміливо купуйте це кільце. Камінь Вам абсолютно не підходить, якщо Вам здається, що від нього віє холодом, а на душі стає тривожно.

Для радісних подій і на довгі роки вперед потрібно вибрати те кільце, що подобається вам. Неважливо золота вона, платинова або з діамантом, Ваша обручка має відображати ваш стиль, Вашу індивідуальність і Ваш смак. Вибір обручки повинен приносити задоволення. Але найголовніше: нехай обрані Вами обручки стануть запорукою щасливого сімейного життя!

Звичайно, потрібно знати як саме доглядати за своєю обручкою, щоби вона завжди виглядала «як новенька». Ось простенькі правила, які допоможуть вам в цьому.

Щоб на ювелірних виробах не з'явилися темні плями від зіткнення з вологою шкірою, знімаючи, протирайте їх замшею або фланеллю.

Необхідно пам'ятати, що користуючись відбілюючими шкіру кремами, мазями, що містять ртутні сполуки, ювелірні вироби слід знімати, тому що ртуть, навіть при незначному її вмісті, впливає на дорогоцінні метали - на виробах з'являються білі плями, згодом виріб може бути повністю зруйнований.

Також негативний вплив на ювелірні прикраси надають лужні миючі засоби, речовини, які містять хлор і йод.

Забруднені ювелірні прикраси з камінням слід промити в мильному розчині з нашатирним спиртом з розрахунку 5-10 крапель спирту на стакан води потім обполоснути їх чистою водою і висушити.
Вироби зі вставками слід оберігати від перепаду температур.
Не рекомендується залишати на руці кільця при виконанні домашніх робіт, тому що на поверхні кільця і каменю можуть з'явитися подряпини.
Зберігати ювелірні прикраси краще в спеціальних футлярах або скриньках.

А ось свої почуття НІКОЛИ не ховайте в «скриньку». Проявляйте їх, кохайте, даруйте любов рідним та оточуючим.
Життя - така прекрасна річ!


Автор: Світлана Щедріна, спеціально для порталу «Пара молода»
 
25.12.2009              сьогодні 1, з початку місяця 33, всього 8537◄ Попередня   Наступна ►

Ви хочете додати вашу компанію в каталог Пара Молода?
Якщо ви весільний професіонал, портал Пара Молода дає можливість, щоб про ваші послуги дізналися тисячі пар,
які готуються до весілля в Україні.

Про нас  |  Вхід / Додати фірму  |  Угода

2006-2021 «Пара молода» - каталог весільних послуг України. Розробка сайту: vlasne.info