Каталог-планувальник Пара молода


 
◄ Попередня   Наступна ►

Смак українському весіллю надає «ФРЕЙЯ»
Наречений Томас із нареченою ОленоюЗнайомтеся. Це Лєна і Томас, головні герої нашої оповіді. Вони познайомилися в Англії. Томас був студентом університету, в який тернополянка Лєна приїхала навчатися. Коли справа дійшла до весілля – дівчина запропонувала нареченому зробити свято в українському стилі. І Томас радо погодився, адже, закохавшись в українку, захопився й культурою її народу. Він навіть забажав, аби на святковому столі неодмінно були вареники і гречана каша. Але ж не лише ці інгредієнти надають смаку українському весіллю...

Весільне вбрання нареченої обирали її батьки. Справа в тому, що Лєна і Томас приїхали в Україну за три тижні до події. Тому наречена вперше приміряла сукню лише напередодні свята. Та батькам вдалося цілковито вгодити доньці. Сукню вони замовили у карпатської майстрині, яка і вишивку зробила, і плахту ексклюзивну виткала. Тож Лєна одягла наряд, про який мріяла.

Батьківська підтримка в українському весіллі завжди відігравала почесну роль. А в цій історії вона, можна сказати, вирішальна. Оскільки молодята, повторимося, були закордоном, то основні передвесільні клопоти лягли на плечі батьків нареченої. Окрім сукні вони також обрали зал, замовили фото-, відео-, та найголовніше – подбали про стилістичне оформлення. Лєна і Томас й гадки не мали, як буде прикрашений банкет, яка алея чекатиме їх на шлюбній церемонії. Все це вони побачили вперше вже на весіллі і були приємно вражені: ідеї агенції весільних послуг «Фрейя» в кожній деталі підкреслювали задум та дух обраної стилістики.

Молодята з батьками в органній залі. Збаразький замокЗбаразький замок, а саме – його органна зала – місце шлюбного обряду Лєни і Томаса. Тут спеціалісти «Фрейї» продемонстрували виключну майстерність. Вони вдало поєднали пізній ренесанс, у стилі якого збудований палац збаразької твердині, із ліричним жанром українського весілля. Пафосний антураж – величні мури, архітектурні лінії та історичне тло споруди – був доповнений ніжними та теплими кольорами композицій в стилі «фольк».

Оформлення від весільної агенції «Фрейя» стало тією спецією, що надає страві довершеного смаку, в нашому випадку – весіллю. Жовтогарячі соняшники, червоні маки, намистини горобини та золотисті колоски пшениці збагатили феєрію свята. Композиції з них прикрашали і органну залу для шлюбної церемонії, і столи гостей та молодят. Красувалися вони і в букеті нареченої.
Весільний декор бокалів в українському стиліДекор інтер'єру в українському стиліДекор столу для молодят. Весільна агенція

Якщо весільна історія Лєни і Томаса надихнула вас приготувати подібне свято, то основні компоненти вам вже відомі. Та це було б нечесно, якби ми не згадали про не менш важливі, такі як: натхнення, радість, щирі побажання і, певна річ, палке кохання. Кохання, яке долає усі кордони і дивовижним чином об’єднує серця людей з різних куточків планети.

Автор: Валерія Климчук
Фото: Михайло Фещур

Джерело: весільний журнал «До і після ВЕСІЛЛЯ»
02.07.2010              сьогодні 3, з початку місяця 23, всього 16153◄ Попередня   Наступна ►

Ви хочете додати вашу компанію в каталог Пара Молода?
Якщо ви весільний професіонал, портал Пара Молода дає можливість, щоб про ваші послуги дізналися тисячі пар,
які готуються до весілля в Україні.

Про нас  |  Вхід / Додати фірму

2006-2021 «Пара молода» - каталог весільних послуг України. Розробка сайту: vlasne.info