Каталог-планувальник Пара молода


 
◄ Попередня   Наступна ►

Смарагдове весілля Вікторії і МиронаГоловний колір цього весільного свята – зелений. Але не це, насправді, головне. Виносячи у заголовок епітет «смарагдовий», хотілося наголосити на коштовності почуттів та емоцій, якими весілля Вікторії і Мирона просто сповнене через край…

 

Якщо при перегляді реальних весіль ви зазвичай обмежуєтесь фотооглядом, то цього разу таки натисніть на «плей» відеопрогравача. Дозвольте собі побачити драйв, нестримну радість, всеохоплююче щастя у рухах, міміці і танці. Бо Вікторія і Мирон, їхні дружки і дружби, а також гості показали справжній майстер-клас того, як потрібно легко та щиро провідчувати і прожити цю особливу надзвичайну мить – свято народження нової сім'ї.


 
Звичайно, на загальний настрій свята впливає усе в комплексі. В даному випадку це і витончений декор з глибокими, багатими зеленими відтінками, і магічно-лісова флористика, і стиль та образ молодят, і старенька модель автобуса «фольксваген», що стала однією з головних сцен у весільному фільмі… Але залишіть усе це, забравши емоції молодят та гостей, і ви побачите красиве, однак неживе тло. Бо змістом весільний концепт і декорації наповнює кохання, а також радість друзів та рідних за тих, хто це кохання знайшов.

P.S. До речі, Вікторія - весільний координатор, тому сміливо звертайтесь і замовляйте послуги.

Оформлення: Студія декору «Elegant Dekor»
Образ нареченої: 
«N-Studio»
Ведучі свята: Студія гумору «WeekEND»
Відеозйомка: ZINET film
Фотозйомка: Ілона Тексомоліка

Текст: Валерія Климчук, весільний портал «Пара молода»


03.09.2014              сьогодні 1, з початку місяця 25, всього 13126◄ Попередня   Наступна ►

Ви хочете додати вашу компанію в каталог Пара Молода?
Якщо ви весільний професіонал, портал Пара Молода дає можливість, щоб про ваші послуги дізналися тисячі пар,
які готуються до весілля в Україні.

Про нас  |  Вхід / Додати фірму

2006-2021 «Пара молода» - каталог весільних послуг України. Розробка сайту: vlasne.info