Каталог-планувальник Пара молода


 
◄ Попередня   Наступна ►

Смерть П'єра Кардена - одна з найбільших втрат 2020 у світі весільної модиPierre Cardin, мабуть, найвідоміший і найуспішний дизайнер у світі моди, зокрема і весільної. Мабуть, не знайдеться жодної людини, яка хоч раз дотикалася із весільними сукнями і не чула його імені. Хоча, сам він хотів стати бухгалтером, а став успішним модельєром, який створив власну модну імперію.

Pierre Cardin (П'єр Карден)

Якщо говорити про весільну лінію, то починаючи із 1993 року компанія щороку створює кілька класичних ліній весільних суконь, традиційно називаючи їх як і раніше: Pierre Cardin, Radiosa, Celeste. Традиційно, щороку, додавалася одна нова лінія, що відповідала віянням модельного року.

П'єр Карден був одним з небагатьох дизайнерів, чий Будинок моди не належав ніякій компанії. Його життєве кредо звучало, як: «Доступна розкіш». І дивлячись на його витвори, так воно й було.

«Одяг, який я створюю, - це одяг для ще не існуючого життя, для завтрашнього дня», - стверджував кутюр'є.

Помер П'єр Карден 29 грудня 2020 року, у віці 98 років. Сталося це у лікарні біля Парижа. Причина смерті не розголошується.

Чимало весільних домів вже висловили своє співчуття з приводу смерті великого кутюр‘є. Адже саме його моделі впродовж багатьох десятків років залишалися у топ-позиціях серед наречених.

Пропонуємо переглянути весільні моделі маестро: 
Підготувала Віта Конопляста, весільний портал Пара молода


13.01.2021              сьогодні 6, з початку місяця 84, всього 84◄ Попередня   Наступна ►

Ви хочете додати вашу компанію в каталог Пара Молода?
Якщо ви весільний професіонал, портал Пара Молода дає можливість, щоб про ваші послуги дізналися тисячі пар,
які готуються до весілля в Україні.

Про нас  |  Вхід / Додати фірму

2006-2021 «Пара молода» - каталог весільних послуг України. Розробка сайту: vlasne.info