Каталог-планувальник Пара молода


 
◄ Попередня   Наступна ►

Сніданок з нареченоюУ другу неділю квітня (14.04.2019) у Ресторані Royal Olympic Hotel відбудеться бранч для наречених, який пройде під девізом «Ідеальне весілля - це не мрія, а реальність».

14.04.2019 у Ресторані Royal Olympic Hotel відбудеться бранч для наречених, який пройде під девізом «Ідеальне весілля - це не мрія, а реальність»

Плануючи своє весілля, молодята повинні врахувати безліч нюансів, ретельно спланувати час та  бути у хорошому настрої на самому святі. Не кожна наречена є спеціалістом у весільній сфері, але ж усі хочуть, щоб їхній найщасливіший день пройшов ідеально. 

Саме тому одні із кращих весільних спеціалістів готові поділитися своїм досвідом із молодятами на «Сніданку з нареченою». 

Олександра Стасевіч та Вікторія Шатохіна - весільне агентство «Minolada wedding», розкажуть як продумати загальну концепцію весілля, таймінг кожної окремої події (ранок наречених, фотосесія, розпис, вінчання, бенкет…) та бюджет всього свята і хто за це відповідатиме. Кирил та Анна Барвицькі розкриють секрети успішної фото та відеозйомки. Власниця, ведучий декоратор і флорист майстерні декору «Пташка» Наталія Блінцова, розкаже як підібрати стильний декор на ваше весілля, на чому можна заощадити і як оформити все свято в одному стилі.

На терасі ресторану Royal Olympic Hotel відбудеться святковий фуршет і показова весільна церемонія від церемоніймейстра Лесі Наконечної.

Захід відбудеться у невимушеній атмосфері, а по завершенню кожна з учасниць отримає приємний сюрприз від спікерів свята.
31.03.2019              сьогодні 1, з початку місяця 26, всього 777◄ Попередня   Наступна ►

Ви хочете додати вашу компанію в каталог Пара Молода?
Якщо ви весільний професіонал, портал Пара Молода дає можливість, щоб про ваші послуги дізналися тисячі пар,
які готуються до весілля в Україні.

Про нас  |  Вхід / Додати фірму

2006-2020 «Пара молода» - каталог весільних послуг України. Розробка сайту: vlasne.info