Каталог-планувальник Пара молода


 
◄ Попередня   Наступна ►

Софія Ротару категорично висловилася щодо можливого весілля онучкиДнями 19-річна онука Софії Ротату відкрила для загалу свого бойфренда і - відомого IT-підприємця й віцепрезидента компанії «Readdle» Дениса Жданова. Разом з ним дівчина й прилетіла на новорічні свята в Україну зі США (до слова, сам Денис родом з Одеси). Не обійшла цю новину й Катя Осадча.

Софія Ротару категорично висловилася щодо можливого весілля онучки
 
Так, у програмі «Світське життя» у коментарі для Каті Осадчої, співачка Софія Ротату розповіла, що онука вже познайомила рідних зі своїм обранцем. Однак, на коментарі стосовно можливого весілля (активно обговорюється у соцмережах - прим. Автора) бабуся відреагувала строго та категорично:

Це її доля і вона буде сама вирішувати. Вона ще юна, я вважаю, що ще зарано. Вона повинна закінчити навчання, отримати гарну освіту, а все інше, я думаю, у неї вийде,– наголосила Софія Ротату.


 
Нагадаємо, що у січні цього року Софія Євдокименко зупинила нашумілий роман з французьким бізнесменом Марком Дюменілом. А вже восени преса почала говорити про новий роман моделі - онучки Ротару. Дівчина почала зустрічатися з 32-річним Денисом Ждановим. Наразі закохані мешкають у Нью-Йорку, де Софія молодша успішно працює у модельному бізнесі.

Підготувала Віта Конопляста, весільний портал Пара молода
Джерело: «Світське життя»
29.12.2020              сьогодні 3, з початку місяця 3, всього 166◄ Попередня   Наступна ►

Ви хочете додати вашу компанію в каталог Пара Молода?
Якщо ви весільний професіонал, портал Пара Молода дає можливість, щоб про ваші послуги дізналися тисячі пар,
які готуються до весілля в Україні.

Про нас  |  Вхід / Додати фірму  |  Угода

2006-2021 «Пара молода» - каталог весільних послуг України. Розробка сайту: vlasne.info