Весільні сукні ТМ Хадасса (Hadassa)
Весільний друкований каталог «Пара молода»   Весільний тендер
Друкований каталог «Пара молода»   ВЕСІЛЬНИЙ ТЕНДЕР

Весільний портал Пара молода

Art Clinique - клініка дерматології та косметології
 
Ти маєш тут бути. Втретє у Києві відбудеться EXPO Wedding Fashion Ukraine. З 4 по 6 листопада у виставковому комплексі «Парковий» 34 українських виробники весільних суконь покажуть нові колекції. Серед нових учасників - дизайнерка Оксана Полонець, бренд «AmoreNovias», «Vasylkov Bridal Couture», «Tanya Grig», «Slanovskiy».Ведучий Сергій Лиховида розповів, як зробив пропозицію коханій, та попросив у своїх підписників в Instagram поділитися історіями про їхній важливий момент. Серед безлічі відповідей «Пара молода» обрала для вас найцікавіші.MilanoLecce - абсолютно нова і незабутня колекція весільних суконь, яку ми приготували для вас! Ця колекція просякнута духом і традиціями північної і південної Італії. Розкіш, пристрасть, гарячі почуття, імперська велич і спекотний полудень - це лише кілька відчуттів з тисячі інших, які наповнюють серце при першому ж погляді!
FRANKO band – прогресивний кавер-гурт, який уже кілька років успішно працює не лише в різних куточках України, але й за кордоном. Про те, з чого усе починалося, чим сьогодні можна здивувати слухачів та якою має бути сучасна музика – розповідають засновник музичної формації Юлій Гонський та його кохана – вокалістка гурту, Юлія Хащевська. Злякалися? Даремно. Зараз свято на природі стає популярним. Свіже повітря, кохання, смачні страви, музика. Так, до такого весілля потрібно підготуватися ретельніше. Але й відчуття від забави особливі. Обітниці і зізнання лише для весільної церемонії, для «погляду через фату»? Ми віримо, що скільки б років ви не були разом – завжди є привід знову стати нареченими. Особливо, якщо у вашої сім’ї день народження! Особливо, якщо ви переможці конкурсу «Пара молода 2017» і виграли церемонію весільної річниці «під ключ» у шляхетному місці, гідному принца і принцеси… А поряд – чарівники, які роблять цей день ще більш казковим. Фотозвіт з поновлення обітниць Яни і Степана – далі…
Весільні послуги
MERCEDES w221 S550 long 2010р. та MERCEDES w166 GL 7місний 2014р.
Обслуговування весіль та інших урочистостей, ділові приватні поїздки, зустріч в аеропортах, корпоративи, дні народження. Клімат. Масаж.
Організовуємо стилізовані та вишукані весілля. Наш принцип роботи: ми не створюємо двох одинакових весіль. Пропонуємо Вам розробку концепції весілля та втілення усіх задумів у реальність.Ведуча романтичних та зворушливих церемоній
Популярні сторінки
Банкетний зал на 200 чоловік.Палада | PALLADA Restaurant & Hotel. Домашній комфорт, розмаїття вишуканих страв, унікальний авторський дизайн розкішного бенкетного залу – у Тернополі все це вам запропонує ресторан готелю Паллада.Готельно-ресторанний комплекс "Едельвейс"!
Бенкетний зал на 220 осіб.

Про нас       Реклама       Весільний Раут

2006-2018 «Пара молода» - каталог весільних послуг України. Розробка сайту: vlasne.info