Каталог-планувальник Пара молода


 
◄ Попередня   Наступна ►

Soulmate WeddingAll those who come to San Francisco,
Be sure to wear some flowers in your hair.
If you come to San Francisco,
Summertime will be a love-in there.

Якби ми не знали, що Скот Маккензі написав ці рядки у далекому 1967 році, то подумали б, що вони присвячені Орисі та Юрі. Закохані познайомилися саме там — на сонячному каліфорнійському узбережжі, але весілля вирішили відсвяткувати на батьківщині, серед найрідніших людей, у місті Лева.


Споріднені душі

Життя таке бентежне та непередбачуване. Ось ти перелітаєш через Атлантику, потрапляєшь до іншого світу, почуваєшся трошки прибулцем — і раптово серед чужого та незвичного зустрічаєш споріднену душу. Це ж треба було подолати тисячі кілометрів, щоб знайти своє кохання, народжене з тобою в одній країні. Концепція весілля Орисі та Юри саме про це. Організатори поставили собі за мету створити закрите сімейне свято, щоб найближчі до наречених люди змогли побачити народження нової сім'ї та розділити з ними ці дивовижні відчуття. 


В режимі online

Закохані звязалися з агенцією BugeraLab лише за два місяці до дня Х — і робота миттєво закипіла. Багато в чому допомагали батьки: вони виїжджали на локації, дегустували меню та взагалі приймали активну участь в організації. Основні питання вирішували в режимі онлайн, бо в цей час Орися та Юра знаходилися у себе вдома — за океаном, у Сан-Франциско.


Дерево та кришталь

А ще — природні матеріали, легкий текстиль, фактурні меблі, шандельєри та свічки, дуже багато свічок. Зірками весільної флористики були ніжні квіти та щільне мереживо з різноманітної зелені. Безумовною родзинкою свята стали листівки вдячності, які були заготовлені персонально для кожного гостя. На листівках були намальовані іриси, назва яких співзвучна з іменем нареченої. В Древньому Вавилоні іриси ототожнювали з богом вірності та поваги. Вони символізують мир та домашній затишок, а мовою квітів означають щирість та відданість.  День розпочався з церемонії вінчання в старовинній церкві Святого Юра у Дрогобичі. А потім закохані та гості перемістилися у Львів — на закрите подвір'я, яке є частиною однієї з найпопулярніших львівських локацій — “Копальні кави”. Виявляється, навіть у метушливому мегаполісі можна знайти затишний куточок для того, щоб обійнятися з найближчими людьми та провести з ними найкращий вечір у житті, розділивши величезне щастя.


Чари як вони є

Ми запитали у Юри та Орисі, який післясмак залишився у них від весілля, і ось що ми почули у відповідь: “Ми можемо безкінечно казати BugeraLab “дякуємо!”, але цього ніколи не буде достатньо. Дівчата зробили справжній подвиг. Незважаючи на всі перепони, починаючи від нашого віддаленого місця проживання та можливості спілкування лише в режимі онлайн і закінчуючи логістичними складнощами, їм вдалося втілити в життя мрію про наше ідеальне весілля. Спочатку нам здавалося, що ми робимо стрибок у безодню. Але коли ми побачили результат — були шоковані в найкращому сенсі цього слова. Кожна дрібничка, кожен важливий та символічний для нас елемент — все було на своєму місці, сяяло та вражало. Окрім безумовного професіоналізму в своїй справі, Аня та Оля ще й дивовижні комунікатори: вони знайшли для нас все — від весільного фотографа до візажиста, і по кожному з цих пунктів влучили в яблучко. Мабуть, весь секрет в тому, що дівчата не лише слухають своїх клієнтів — вони їх відчувають. А на таке здатні тільки справжні професійні чарівниці”.

Організатор: BugeraLab


14.10.2019              сьогодні 6, з початку місяця 22, всього 1097◄ Попередня   Наступна ►

Ви хочете додати вашу компанію в каталог Пара Молода?
Якщо ви весільний професіонал, портал Пара Молода дає можливість, щоб про ваші послуги дізналися тисячі пар,
які готуються до весілля в Україні.

Про нас  |  Вхід / Додати фірму  |  Угода

2006-2021 «Пара молода» - каталог весільних послуг України. Розробка сайту: vlasne.info