Каталог-планувальник Пара молода


 
◄ Попередня   Наступна ►

«Spring Emotion Tour»: любов задля мируСтудія MONRO photography вирушає у фототур на допомогу українським військовим

З 24 по 30 квітня, в рамках “Spring Emotion Tour” , сфотографуватися із коханою половинкою у фотографів Віталія та Михайла Шпеників можна буде за встановленою на ваш розсуд ціною (скільки забажаєте). Усі виручені з туру кошти студія MONRO photography передасть на потреби бійців АТО.

Благодійна акція пройде під гаслом: «Любов задля миру». Адже долучитися до неї можуть усі закохані пари з різних міст України.
«Нам потрібні моделі для благодійного проекту: справжні, щирі, закохані пари – поза віком – юні та зрілі, молоді і досвідчені, від студентів до пенсіонерів…
Усі, хто вірить і знає, що світ врятує любов!», - зазначається на офіційних сторінках MONRO photography в соцмережах.
 
Благодійний проект «Spring Emotion Tour»: любов задля миру від Monro Photography
 
Окрім збору фінансової допомоги, тур покликаний покращити настрої у суспільстві, додати до лавини негативних новин трохи щасливих весняних емоцій, налаштувати на оптимізм.
Запит на участь потрібно надсилати на e-mail: admin@monro.com.ua, вказавши ваше прізвище, ім’я, контактний номер телефону і додавши одне фото, де ви разом з коханою людиною.
 
Графік туру: Хмельницький - 24 квітня, Кам’янець-Подільський – 25 квітня, Чернівці – 26 квітня, Івано-Франківськ – 27 квітня, Тернопіль – 30 квітня. Про місце та час учасникам повідомлятимуть додатково.
 
По завершенню туру студія MONRO photography представить детальний фотозвіт: хто, скільки і чим допоміг проекту. А також відзвітує про передачу коштів.
31.03.2015              сьогодні 1, з початку місяця 27, всього 3563◄ Попередня   Наступна ►

Ви хочете додати вашу компанію в каталог Пара Молода?
Якщо ви весільний професіонал, портал Пара Молода дає можливість, щоб про ваші послуги дізналися тисячі пар,
які готуються до весілля в Україні.

Про нас  |  Вхід / Додати фірму  |  Угода

2006-2021 «Пара молода» - каталог весільних послуг України. Розробка сайту: vlasne.info