Каталог-планувальник Пара молода


 
◄ Попередня   Наступна ►

СПРИЯТЛИВІ ДАТИ ДЛЯ ВЕСІЛЛЯ У 2011За східним календарем наступний рік розпочнеться 14 лютого. Мабуть, неспроста символ року – білий металевий Кролик – візьме у свої м'які лапки колесо часу саме у день закоханих. Цей рік – дуже вдалий для одруження. Адже Кролик ознаменує шлюб, побудований на глибокому взаєморозумінні та мудрому коханні, у якому народяться щасливі та здорові дітки. Які ж дати у цьому році будуть особливо сприятливі для одруження?

СПРИЯТЛИВІ ДАТИ ДЛЯ ВЕСІЛЛЯ У 2011

Січень
До 19 числа зорі радять не квапитися з одруженням, що пов'язано із сонячним затемненням напередодні – 4 січня. А от з 28 – можете сміливо ставати на весільний рушничок. В цей час Венера освітить щасливий шлях.

Лютий
У цей місяць Венера буде спілкуватися із агресивними Ураном, Плутоном та Сатурном. Ці “планетарні розмови” не на користь новонародженим у цей час шлюбам. Тож до РАЦСу до 23 числа не варто поспішати.

Березень
Загалом вдалий для весілля місяць, окрім таких днів: 9, 10, 16 і 24 березня. А з 28 по 31 число зорі відкриють для наречених так звані “Ворота Попелюшки”. Цей період продукує особливо щасливі та довготривалі союзи.

Квітень
Меркурій ставить під сумнів організацію свята аж до 23 числа. Але якщо ця планета опікуються парою за особистим гороскопом, то такий астрологічний гість буде вам на користь.

Травень
Народні прикмети розбивають ущент статистичні дані: зареєстровані у травні шлюби рідше за інші закінчуються розлученням. Та й астрологічні прогнози кажуть, що травень-2011 – золота пора для одруження.

Червень
У цьому місяці буде два затемнення: сонячне – 1 червня, місячне – 15-го. Тож обрати дату буде складно: за два тижні до і після затемнення одружуватися не рекомендують. Єдина надія на Кролика, який дещо згладжує ці моменти.

Липень
Друга половина місяця виглядає дуже привабливою для весілля з астрологічної точки зору. Зокрема після 23 числа ви можете без застережень обирати будь-яку дату.

Серпень
Найкращі “весільні” дні цього періоду: 1, 2, 27, 28, 29, 30 серпня. В інший час вальс Мельденсона краще не вмикати через те, що Меркурій знову буде впливати на перебіг подій.

Вересень
Сприятливі дати для одруження цього місяця: 1, 22, 24 вересня. Решта часу Венера сперечатиметься з Ураном, що не найкращим чином вплине на укладені у цей період шлюби. Особливо уникайте таких дат: 6-8, 13-15 вересня.

Жовтень
З 6 по 8 жовтня знову відкриються “Ворота Попелюшки”. 7 число – ідеальне для весілля згідно з усіма деталями зоряного пасьянсу.

Листопад
Позитивні дати для одруження: 6-11 листопада. Ажіотажне число 11.11.11 – красиве не лише своєю симетрією. Це день Венери та повного місяця, а отже ті, хто одружиться в цей час – будуть щасливі разом довгі роки.

Грудень
Тим, хто обере для одруження останній місяць року, зорі радять звернути увагу на дні з 25 по 31 число. Тоді як вкрай небажаним для весілля є 10 грудня, тому що воно співпаде із місячним затемненням.

Джерео: молодіжно-сімейний журнал "Пара молода"
 
24.03.2010              сьогодні 1, з початку місяця 27, всього 8736◄ Попередня   Наступна ►

Ви хочете додати вашу компанію в каталог Пара Молода?
Якщо ви весільний професіонал, портал Пара Молода дає можливість, щоб про ваші послуги дізналися тисячі пар,
які готуються до весілля в Україні.

Про нас  |  Вхід / Додати фірму  |  Угода

2006-2021 «Пара молода» - каталог весільних послуг України. Розробка сайту: vlasne.info