Каталог-планувальник Пара молода


 
◄ Попередня   Наступна ►

«Стань моїм чоловіком», або Тяжка роль Принцеси на білому коніВсі ми в рожевому дитинстві засинали під бабусині казочки з різними назвами, але однаковим сюжетом, де принц шукає і звойовує свою принцесу, а вона тим часом у кращому варіанті з’являється на балу, в гіршому – спить, чекаючи на коханого. Ви теж вважаєте себе принцесою, однак дещо сучаснішою. А сучасні принцеси на своїх принців не чекають, а йдуть їм назустріч. Однак ви знайшли одне одного, покохали і хочете щоранку дивитися своїй половинці у вічі, та той, єдиний, чомусь мовчить... А вам вже так не терпиться спробувати сімейного щастя! Тож поламавши всі стереотипи і зрадивши бабусині настанови, наважуєтеся першою сказати: «Давай одружимось». Що з того вийде?

 


І хочеться, і колеться

Освідчення – це чоловіча справа – відразу виникає у вас реакція протесту. Щоправда, де таке написано? Хіба що у вашій милій голівці. Адже ще змалечку ви засвоїли мамині уроки зваблення чоловіків: «Ні в якому разі про своє кохання, а тим паче про одруження говорити не можна. Гордість і неприступність – запорука чоловічої прив’язаності». Таке, по-суті, негативне
забарвлення жіночої любові закладене ще з дитинства, і саме воно найбільше стримує палкі жіночі пориви.


Коментар психолога:

«Такі різні ролі для чоловіка і жінки придумали наші предки. Ще у далеких племенах чоловіки завжди були лідерами. Вони вирішували основні проблеми в сім’ї, ходили на полювання і здобували їжу. Тобто чоловіки були активними. Жінки в цей час сиділи вдома і чекали на повернення чоловіків, тобто вели більш пасивний спосіб життя. Так, на підсвідомому рівні,
залишилося і досі, що жінка займає пасивну роль, а чоловік – активну.


Страшне освідчення

А тому свічки, смачні страви, пристрасні погляди, палкі поцілунки, а на закінчення прекрасного вечора слова: «Чи хочеш ти бути моїм чоловіком» можуть налякати об’єкт вашого кохання. Адже він такий сильний, вольовий, наполегливий, він – чоловік врешті-решт. І раптом таке приниження його его. З радістю сприйняти жіночу ініціативу зможе не кожен. Тому в результаті замість сподіваного: «Так», ви можете опинитися біля розбитого корита.


Коментар психолога

Чоловіків може налякати така активність і наполегливість жінки. Часом вони можуть сприйняти це як знецінення їхньої активної ролі, як те, що жінка зазіхає на щось їхнє.


Однак успіх у пропозиції руки і серця залежатиме насамперед від того, які у вас стосунки. Можливо, ініціаторкою всіх позитивних переживань вашої пари були ви і саме за це він вас любить. А можливо ваш принц – сором’язлива людина і чоловічі кроки робити доводиться вам.


Коментар психолога

Є такі випадки, коли чоловік може не дуже певно почуватися в стосунках і активність жінки може спонукати його до позитивних переживань, емоцій і дій.


Жіночі хитрощі

Якщо ви все-таки надумали здивувати його своїм освідченням, пам’ятайте – найголовнішим подарунком мають бути ваші слова кохання і пропозиція одруження. А романтична вечеря при свічках, присвячений йому величезний плакат чи феєрверк, несподівана мандрівка в найромантичніший куточок світу – це лише дуже красива декорація основного сюрпризу. І саме ця декорація може найбільше конфузити вашого обранця. Адже дарувати дорогі подарунки – це, знову ж таки, роль чоловіка. Тому лише якщо ваш коханий – людина екстравагантна, чи, наприклад, творча, і ви на сто відсотків впевнені, що почуєте від коханого «Так!» при людях, тоді вдавайтеся до показних освідчень. У всіх інших випадках радимо не ризикувати. Втім, якщо боїтеся своє відвертістю його налякати – це не означає, що треба чекати, склавши руки, коли ж він відважиться. Навпаки ви можете ненав’язливо натякати
коханому, що вже пора гнати колісницю ваших почуттів до зупинки – одруження. Слова: «Я хочу бути навіки твоєю», «Я мрію щоранку прокидатися в твоїх обіймах», «Ти поселився в моєму серці і вже ніколи звідти не вийдеш» – додадуть впевненості вашому коханому і він в незабутній для вас обох вечір наважиться промовити: «Виходь за мене заміж».


Дякуємо за консультацію психологу
Галині Карпук


А ви б освідчилися першою?


Тетяна
, 20 років: «Якщо хлопець дуже сором’язливий, то це добре, коли дівчина робить перші кроки. Однак, я б на таке наважилася лише в тому випадку, якби була впевнена, що він стовідсотково скаже: «Так»

Наталя
, 23 роки: «Я б такого ніколи не зробила. Оскільки я горда і принципова, то через себе переступити не зможу і нав’язуватися хлопцеві ніколи не буду»
Ірина, 16 років: «Сказати хлопцеві першою: «Давай одружимось»!? Легко. Дівчата рівні у своїх правах із хлопцями. То чому вони не можуть зробити перший крок?! Можуть»


Чоловічий погляд на жіноче освідчення


Тарас
, 18 років: «Залежить від того, що це за дівчина і які б у мене були на той час плани. Якби я вже думав про одруження, то погодився би, а якби – ні, то просто сказав би, що ще не готовий»

Олег
, 20 років: «Це якось не так, як має бути. Першим має бути хлопець, але якби дівчина мене опередила – я б не злякався»

Назар
, 24 роки: «З одного боку якось незручно, бо запропонувати руку і серце першим мав би я. А з іншого боку – це оригінально, екстремально і приємно».


Автор: Наталка КОГУТ
Джерело: весільний журнал "Майже одружені"

 

23.12.2009              сьогодні 1, з початку місяця 22, всього 6273◄ Попередня   Наступна ►

Ви хочете додати вашу компанію в каталог Пара Молода?
Якщо ви весільний професіонал, портал Пара Молода дає можливість, щоб про ваші послуги дізналися тисячі пар,
які готуються до весілля в Україні.

Про нас  |  Вхід / Додати фірму  |  Угода

2006-2021 «Пара молода» - каталог весільних послуг України. Розробка сайту: vlasne.info