Каталог-планувальник Пара молода


 
◄ Попередня   Наступна ►

Стімпанк–весілля: свято-фантастикаСтімпанк – жанр літературної фантастики, в якій розвиток цивілізації пішов іншим шляхом – паровим. Уявіть собі світ без електроніки та «цифри»: одяг в стилі Вікторіанської епохи Англії другої половини XIX століття, парові двигуни, механізми, а також пригоди за сценаріями Жуль Верна… Хотіли б собі таке весілля? 

Якщо ви бажаєте обіграти весілля в такому стилі, слід ретельно обдумати всі деталі у його організації.

Вбрання для наречених. Пам’ятаємо, що стиль стімпанк поєднує у собі фантастику та Вікторіанську епоху Англії. Тож у жіночих образах будуть доречними – корсети, банти, мереживо та волани. А для чоловічого гардеробу найкращим варіантом стане сюртук, з кишеньковим годинником та незвичайною сорочкою. Для підкреслення та завершення образу використовуйте максимум аксесуарів. Це можуть бути специфічні туфлі, сумочка, до якої можна дошити елементи, які представляють цей стиль, біжутерія (брошки, заколки, буси). А для нареченого можна підібрати капелюх та окуляри, наче для пілота літака з того часу.

Декор у стилі стімпанк.  В дизайні має панувати старовина та вишуканість тих часів. Використовуйте різні  елементи парових двигунів, старовинних хронометрів, барометрів, друкарських машинок, гравюр і червоного дерева. Цими ж деталями можна оформити усю весільну атрибутику.


Розважальна частина. Важлива частина будь-якого весілля – це розваги, шоу-програми. А для весілля у стилі стімпанк просто необхідно придумати цікаві пригоди для гостей.  Це можуть бути захоплюючі квести, подорож за скарбами та конкурс на кращий винахід.
Сміливо фантазуйте та пробуйте обіграти цей незвичайний стиль, і тоді ваше весілля стане для багатьох фантастичним та незабутнім святом.

Текст: Юлія Заремба, весільний портал «Пара молода»


05.12.2013              сьогодні 1, з початку місяця 6, всього 5490◄ Попередня   Наступна ►

Ви хочете додати вашу компанію в каталог Пара Молода?
Якщо ви весільний професіонал, портал Пара Молода дає можливість, щоб про ваші послуги дізналися тисячі пар,
які готуються до весілля в Україні.

Про нас  |  Вхід / Додати фірму

2006-2020 «Пара молода» - каталог весільних послуг України. Розробка сайту: vlasne.info