Good LuckСтудія "Успіху" - "Good Luck" пропонує зйомку весілля, сімейних кліпів та фільмів. Кожний день неповторний, наповнений моментами радості та кохання. Миті життя безцінні - збережіть їх назавжди!!!

Адреса:
Івано-Франківськ

Телефон:
(097) 444-48-98
(050) 716-70-60

website

ВІДЕОЗЙОМКА НАЙКРАЩИХ ПОДІЙ У ВАШОМУ ЖИТТІ !!!
Ми підберемо оптимальний варіант під програму Вашого свята !!!
ПАКЕТИ ВЕСІЛЬНИХ ПОСЛУГ:
  1. Пакет «PREMIUM»
Цей пакет підійде тим, хто бажає отримати якісну хроніку весільного дня. Тривалість роботи оператора з початку весільного дня - до завершення весільних обрядів. Монтаж мінімальний: вирізаються всі ляпи, накладається музика на збори нареченого, нареченої і прогулянку, вирівнюється колір, світло і контраст відео. Результат - хроніка від двох до трьох годин. Відео віддається в форматі Full HD на флеш (флешка в подарунок). За бажанням можна зробити DVD диски. 
--------------------------------------------------------------
  1. Пакет «V.I.P.»
Таке замовлення передбачає не просто хроніку, а фільм з оригінальним монтажем. При відеозйомці, по можливості, використовується додаткове обладнання (скейтер, стедікам, 2 камера запис звуку з пульта та ін.) На руки ви отримаєте не надто довгу і часом нудну хроніку, а фільм на 20-50 хвилин, де обряди, тости і найяскравіші моменти весільного дня будуть переплетені в оригінальний фільм. Фактично це передбачає повністю кліповий монтаж матеріалу на основі інтерв'ю гостей, батьків і звичайно ж нареченого і нареченої, яке буде переплітатися з самим зворушливими і хвилюючими моментами весілля. Можливі якісь елементи LOVE STORY. Відео віддається в форматі Full HD на флешці (флешка в подарунок). За бажанням можна зробити DVD диски. 
------------------------------------------------
ДОДАТКОВІ ПОСЛУГИ  
1) Зйомка-монтаж першого вечора в нареченого.
2) Зйомка-монтаж першого вечора в нареченої. 
3) Другий оператор
4) Відеозйомка та монтаж у форматі Ultra HD 4K
5) Оренда пілота на один день з квадрокоптером
6) Підготовка та реалізація LOVE STORY або слайд-шоу для показу на великому екрані через кіно проектор на банкеті в день весілля.
7) Зйомка-монтаж  LOVE STORY в окремий від весілля день з виїздом на кілька локацій (в ліс, гори чи інше красиве або незвичайне місце) 
8) Сюжетне LOVE STORY
За Вашим бажанням, Ви можете отримати всі відзняті матріали через день після зйомок (без монтажу) на ваш носій інформацї : флеш великого розміру або HDD диск, при повній оплаті вашого замовлення

Viber +380974444898
сьогодні 2, з початку місяця 5, всього 4683

Ви хочете додати вашу компанію в каталог Пара Молода?
Якщо ви весільний професіонал, портал Пара Молода дає можливість, щоб про ваші послуги дізналися тисячі пар,
які готуються до весілля в Україні.

Про нас  |  Вхід / Додати фірму

2006-2020 «Пара молода» - каталог весільних послуг України. Розробка сайту: vlasne.info