Каталог-планувальник Пара молода


 
◄ Попередня   Наступна ►

ВЕСІЛЛЯ У СТИЛІ «ШОКОЛАД»Чи знаєте ви, що з-поміж усіляких “всесвітніх днів” є один особливо солодкий – 11 липня, Всесвітній день шоколаду? Солодшим за нього може бути лише весілля у стилі “шоколад”. Та й правильно, навіщо чекати календарних свят, якщо какао-ласощі можна запросити на власне весілля! Які ж інгредієнти потрібні для такого свята кохання і смаку – знають у крамничці “Імперія шоколаду”.

Шоколадні запрошення

«Чорним по білому» – це не про чорнила та папір, це про текст весільного запрошення чорним шоколадом на білій глазурі. Втім, можна і навпаки: білим по чорному. Усе залежить лише від вашого бажання! Шоколадні запрошення можна виготовити у будь-якій формі (сердечка, квадрати, зірочки...), будь-якого розміру та в яких завгодно кольорах. Тоді як варіантів із емоціями гостей від першої звістки про ваше свято точно не виникне. Це неодмінно буде приємне здивування, захват та радість, що їх уважили ось таким-от цікавим запрошенням.


 

Шоколадні бонбоньєрки та листівки-подяки

Якщо вже змінювати традиційну весільну поліграфію на шоколадну – то цілком і повністю. Так, після запрошень, зробіть гостям ще один невеличкий їстівний презент – шоколадні листівки-подяки з вашими іменами та датою весілля. А замість уже звичних бонбоньєрок – покладіть біля приборів кожного гостя маленькі шоколадні фігурки (наречених, метеликів, ведмедиків...). Це буде не лише гарним, зворушливим знаком уваги, але й чудовим весільним декором святкового cтолу.


 

Шоколадні весільні подарунки

Але невже виключно молодята мають радувати інших шоколадними сюрпризами? Майстри какао-мистецтва і гостям мають що запропонувати: шоколадні будиночки, лелеки, автомобілі, солодкі живописні картини... Загалом майже все, що нас оточує, можна відтворити у шоколадній скульптурі, причому із неймовірною деталізацією. Тож вигадуйте свої солодкі подарунки, вкладайте у них іще солодші побажання – та радуйте ваших друзів-наречених шоколадним дивом у найсолодший день їхнього життя!


 
Весілля і шоколад мають надто багато причин бути разом. Сама назва «шоколад» пішла від ацтекського вислову “гірка вода”. А як припрошують українці поцілуватися молодят на весіллі? Згадайте слова заспіву: “Гіркая вода, най ся поцілує пара молода”. Цікавий збіг, чи не так?
На правду, там, де є найніжніші почуття, обов’язково має бути шоколад. Наука підтвердила їх спільність, а шоколадне мистецтво підтвердило, що ідеї для весілля, як і справжнє кохання, ніколи не закінчуються... Приходьте знайомитись із ними у крамниці «Імперії Шоколаду»:
 
м. Тернопіль,
ТРЦ «Подоляни», вул. Текстильна 28Ч
ТЦ «Орнава», вул. Живова 15А, прикасова зона Сільпо
тел.: 097-186-46-26, 050-876-78-38


 


06.07.2011              сьогодні 1, з початку місяця 22, всього 14892◄ Попередня   Наступна ►

Ви хочете додати вашу компанію в каталог Пара Молода?
Якщо ви весільний професіонал, портал Пара Молода дає можливість, щоб про ваші послуги дізналися тисячі пар,
які готуються до весілля в Україні.

Про нас  |  Вхід / Додати фірму  |  Угода

2006-2021 «Пара молода» - каталог весільних послуг України. Розробка сайту: vlasne.info