Каталог-планувальник Пара молода


 
◄ Попередня   Наступна ►

Супровід вагітності – нова послуга «Клініки професора С. Хміля»З настанням вагітності кожна жінка задається питанням, куди стати на облік. Віднедавна у Тернополі, окрім державних жіночих консультацій, послугу супроводу вагітності пропонує і відомий медичний центр «Клініка професора С. Хміля».  


Програма спостереження за вагітною в «Клініці професора С. Хміля» — це комплексний нагляд за здоров’ям матері і майбутньої дитини висококваліфікованим лікарем акушер-гінекологом у тісній співпраці з лікарями вузьких спеціальностей.
Супровід вагітності – нова послуга «Клініки професора С. Хміля»
 
Програма спостереження за вагітною розроблена з урахуванням вимог МОЗ України. Після первинного обстеження вагітної акушером-гінекологом їй видається обмінна карта встановленого зразка, а також індивідуальна карта вагітної і породіллі.

Усі діагностичні дослідження проводяться високопрофесійними лікарями і координуються вашим індивідуальним лікарем акушер-гінекологом. Враховуючи ваші індивідуальні особливості і стан здоров’я, ваш особистий лікар надасть всі необхідні рекомендації щодо режиму дня, фізичних навантажень і харчування, термінів і способів можливих подорожей, а також ви матимете змогу отримати телефонну консультацію лікуючого чи чергового лікаря клініки протягом всього періоду дії Програми.

Проведення обстеження в період вагітності є важливим як для жінки, так і для дитини, оскільки дає змогу своєчасно виявити і запобігти ускладненням, які можуть виникати під час вагітності. Лікар, який здійснює ведення вагітності, підкаже, коли і які обстеження необхідно пройти.

Під час вагітності зверніть особливу увагу на стан вашого здоров'я, адже ви закладаєте основи майбутнього життя вашої дитини.
Супровід вагітності – нова послуга «Клініки професора С. Хміля»

Ускладнення під час вагітності можливі, однак не варто їх боятися. З деякими з них впоратися нескладно. Обов'язково спілкуйтеся з лікарем, прислухайтеся до себе і пройдіть необхідні обстеження.

Щоб запобігти ускладненням, пов'язаних з прикріпленням плаценти, розміщенням плода і передчасними пологами, важливо регулярно відвідувати лікаря і дотримуватися його призначень, а також стежити за своїм здоров'ям.

Програма спостереження за вагітною пропонується жінкам, які розуміють важливість професійного нагляду за розвитком майбутньої дитини.

Метою нашої співпраці є народження здорової дитини і збереження здоров’я матері. Однак, вагітність, безумовно, змінить роботу ваших внутрішніх органів, оскільки працювати їм доведеться за двох. Тому спостереження при вагітності є абсолютно необхідним навіть у тому випадку, коли сама вагітність протікає без ускладнень.
Супровід вагітності – нова послуга «Клініки професора С. Хміля»

Ведення вагітності в «Клініці професора С. Хміля» починається із моменту встановлення факту вагітності і продовжується до пологів. По закінченні післяпологового періоду (45 днів з моменту пологів) проводиться огляд породіллі в клініці та консультація лікаря.

В період спостереження вагітності існують обов'язкові аналізи та обстеження, необхідні для всіх майбутніх мам, а також індивідуальні обстеження, що призначаються лікарем за потребою.

Пам'ятайте, що під час вагітності несуттєвих питань не буває. Не відкладайте візит до лікаря, якщо вас щось турбує.

Особливо уважно потрібно ставитися до свого здоров'я, якщо:
  • вам більше 35 років;
  • очікуєте кількох малюків відразу;
  • виявлені аномалії розвитку статевих органів;
  • були ускладнення з попередніми вагітностями;
  • виявлені ендокринні порушення, наприклад, цукровий діабет або хронічні захворювання;
  • були операції на черевній порожнині;
  • ваш організм перебував під впливом шкідливих речовин (алкоголь, тютюн, наркотичні речовини);
  • виявлені наявні TORCH-інфекції;
  • Ви пережили сильний фізичний або душевний стрес.
18.03.2015              сьогодні 1, з початку місяця 18, всього 3813◄ Попередня   Наступна ►

Ви хочете додати вашу компанію в каталог Пара Молода?
Якщо ви весільний професіонал, портал Пара Молода дає можливість, щоб про ваші послуги дізналися тисячі пар,
які готуються до весілля в Україні.

Про нас  |  Вхід / Додати фірму  |  Угода

2006-2021 «Пара молода» - каталог весільних послуг України. Розробка сайту: vlasne.info