Каталог-планувальник Пара молода


 
◄ Попередня   Наступна ►

Сварки перед весіллям: як вийти живим і неушкодженим?Одружуєшся, бо кохаєш. А за тиждень-два до весілля сварки з коханими зводять з розуму. Ми знаємо, як повернути тепло і ніжність у ваші стосунки. Про це в ексклюзивному інтерв`ю для «Пара молода» розповіла психолог, фізіогноміст, НЛП-тренер, експерт TV-каналів Тетяна Ларіна.

- Тетяно, чим відрізняються очікування від весілля у жінок і чоловіків?
Чоловік обережніший і більше орієнтується на те, щоб вгодити жінці. Панянка, зазвичай,  хоче більше пафосу, краси, шоу для всіх, а хлопець бажає сховатися від цього всього. Найчастіше через це й сваряться. 

інтерв`ю для «Пара молода» розповіла психолог, фізіогноміст, НЛП-тренер, експерт TV-каналів Тетяна Ларіна

Також йде переналаштування стосунків. До весілля вони зустрічалися, а тепер з`являється соціальний обов`язок. Інколи, це асоціюється з кліткою. Звичайно, тоді люди намагаються розширити свої кордони і наступає криза. Коли домовилися, як хто бачить сімейне життя, що там буде відбуватися, а що ні, що таке особистий простір кожного, то легше її переживають. Якщо жили разом, вже притерлися одне до одного, то розуміють: цей шматок спільного життя був і після весілля він не змінюється. Коли цього нема, то частіше жінка починає більше керувати, що чоловікові робити, а що ні. А він в цей момент, звичайно, говорить "Стоп. Ти не будеш цього робити". В психології це називається порушенням особистих кордонів. 

- Коли готуєшся до весілля, то так багато справ, що просто можеш не подумати про кордони іншої людини. 
І чоловік, і жінка вважають, що інший читає думки і сам зрозуміє, де коханій половинці потрібна допомога. Ось так ми перекладаємо свій світ на світ іншої людини, не узгоджуючи. Це велика помилка. Дівчата чомусь думають: "Ну він же бачить скільки у мене справ. Він повинен включитися". А він переконаний: "Їй подобається цим займатися. Не буду я туди влазити". Ось на цьому моменті в них і скандали. Чоловік більше структурний, тобто треба зробити раз, два, три, щоб позбавитися від цього напруження. А жінка навпаки туди пірнає, ніби отримує від цього задоволення.

- То як зберегти мир?
Перше, що жінка повинна зрозуміти: якщо їй щось не подобається, то вона повинна це робити. Простий приклад: тобі не подобається, що не закрита кришка унітазу - це твоя проблема. Йдеш і закриваєш, а не влаштовуєш з цього приводу скандал. Тому що в іншої людини немає цієї проблеми в голові. Тобі хочеться вибрати торт? Вибирай. Треба тільки чітко визначити, де дівчина буде сама займатися справами, а де потрібна допомога чоловіка. Можете написати список в його телефоні чи гугл-диску: що і коли потрібно зробити. Щоб чоловік навіть не заморочувався. 

- Тетяно, які є особливі методи, щоб переключитися з весільних справ на щось зовсім протилежне?
Найкраще за тиждень до весілля поїхати відпочити без всіх. Наприклад, в лісі погуляти, якщо немає можливості поїхати на тиждень, за містом на конях покататися, на картинг.  Якщо між молодятами негатив зашкалює, то краще поїхати окремо. 

Але я завжди рекомендую завчасно домовитися, що ось в цей день ми все кидаємо і їдемо. Бажано до цього часу розподілити по родичах, друзях, хто чим може допомогти. Чесно кажучи, є хороший метод. Називається "забити". Просто розслабити мозок, нерви і не згадувати про весілля. Але це більше завдання жінки. Бо вона - емоція в сім’ї. І якщо вона не може розслабитися, то нехай не тягне його на відпочинок. Бо зробить тільки гірше. І ще момент - промахи. Всі ми помиляємося. Просто за собою і колоди не помітимо, а за іншими скалку побачимо. Треба вміти на певні речі закрити очі. Добре, на тортику не буде вишеньки. Тортик буде? Все, зупинилися і розслабилися. 

Підсумуємо: за тиждень-два разом їдете кудись відпочити, доробляєте справи,  що не встигаєте - виключаєте зі сценарію. І три дні перед весіллям окремо відпочиваєте, веселитеся з друзями, закінчуєте особисті справи. 

- Якщо батьки розлучені, як правильно все організувати, щоб на весіллі був мир і спокій?
Люди розлучаються не на рівні мами і тата, а на рівні чоловіка і дружини. Мамою і татом вони залишаються назавжди. Якщо добре спілкуються, то запрошують обох. Якщо досі не розмовляють одне з одним, то треба окремо до кожного з батьків прийти і запитати, чи буде він у випадку, якщо прийде інший з батьків. Якщо ж не будуть обоє, то це їхнє рішення. А після весілля приїдете окремо до тата і окремо до мами. 

Якщо обоє погодилися приїхати, треба сказати: "Я дуже вдячна вам, що ви залишаєтеся батьками. Ви як люди може й терпіти не можете одне одного, але я як дитина дуже вдячна, що обоє батьків будуть". І якщо на весіллі починається скандал між батьками, то не треба нареченій чи нареченому бігти туди і розбиратися. Бо молодята найголовніші зараз. Можна попросити дружбів, дружок, друзів чи родичів, щоб вони пішли і залагодили конфлікт.

ТОП-3 корисні фішки для молодої сім"ї
1. Створювати свої традиції. Вони повинні бути комфортними для обох і не обов`язково схожими на ті, які були у батьківських сім`ях. 
2. Спільні цілі. Але не на рівні покупок. А на рівні спільних хобі, поїздок. Це об’єднує.
3. Дозволяти одне одному інколи бути злюкою-закарлюкою. В НЛП - це принцип, коли я дозволяю тобі мати відмінне від мого рішення і ти дозволяєш мені те ж саме. 

Текст: Юлія Василина, Всеукраїнський весільний портал Пара молода
Психолог, фізіогноміст Тетяна Ларіна
01.03.2018              сьогодні 3, з початку місяця 33, всього 2436◄ Попередня   Наступна ►

Ви хочете додати вашу компанію в каталог Пара Молода?
Якщо ви весільний професіонал, портал Пара Молода дає можливість, щоб про ваші послуги дізналися тисячі пар,
які готуються до весілля в Україні.

Про нас  |  Вхід / Додати фірму  |  Угода

2006-2021 «Пара молода» - каталог весільних послуг України. Розробка сайту: vlasne.info