Каталог-планувальник Пара молода


 
◄ Попередня   Наступна ►

«СВЯТКОВИЙ» ДИЗАЙНЕР ІРИНА ЦІСЕЦЬКАЇї по праву можна назвати «святковим» дизайнером, тому що вбрання від Ірини Цісецької – це одяг для свята, для особливих днів у житті. Весільні, вечірні, випускні сукні, стилізовані українські костюми, плаття для першого причастя, народжені з-під її ескізів, упізнати нескладно: в них особлива енергетика радості і натхнення, втілена у розмаїтих візерунках та декорі…


Дизайнер одягу Ірина Цісецька | Тернопіль- Ірино, пропоную розпочати розмову з найактуальнішого. Наближається весільний сезон, випускні вечори – що буде у тренді, що ви порадили б нареченим і випускницям?
- Весільна та випускна сукні мають бути такими, щоб і через сорок років ваші внуки, переглядаючи сімейний альбом, захоплювалися своєю чарівною та стильною бабусею. А для цього потрібно не наслідувати тренди, а йти за власними відчуттями, вміти почути саму себе, зрозуміти, в якому вбранні ви справді приймаєте свою індивідуальну красу і неповторність. Одяг для особливих подій, як жоден інший, просто зобов’язаний бути матеріальним втіленням, відтворенням вашої особистості у формі матерії, силуеті, візерунках, вишивці, мереживі…

- Власне, розмаїттям візерунків ваші роботи і відрізняються від інших. Які техніки ви використовуєте?
- В першу чергу, це, звичайно, вишивка бісером – традиційна і авторська. Крім того, в оздобленні суконь використовую елементи комп’ютерної вишивки, вишивки стрічками, канителлю (золотистими і сріблястими металевими нитками), декупаж на тканині, художній розпис, випалювання по тканині, декорування стразами… Мабуть, усіх і не згадаю :). В найближчих планах – люневільська вишивка і батік.


- Переконливо… Невже без такої кількості технік не обійтись?
- Не всі ці методи оздоби використовуються часто чи водночас, не всі види декору я виконую сама. Наприклад, художній розпис по тканині довіряю таким талановитим художницям як Лєна Жук і Людмила Гафткович. А взагалі, техніки – це лише інструмент для втілення ідеї, тож чим їх у дизайнера в арсеналі більше, тим краще. Позаяк це розширює простір для створення направду ексклюзивного одягу. А я відвожу цьому чільне місце.

- Тобто усі сукні виготовляєте в одиничному екземплярі?
- Ідентичних копій не практикую, максимум, що можливо – це серія варіацій певної моделі. Тож навіть якщо клієнтка просить повторити для неї, наприклад, вечірню сукню, то я ніколи не обіцяю точного відтворення. У цьому, власне, і полягає головна перевага та цінність авторської сукні: окрім того, що це одяг створений спеціально для вас, підкреслює винятково вашу красу та індивідуальність, ви ще й можете бути цілковито упевнені в тому, що зустріч із дамою в такому ж вбранні вам не загрожує.


- Втім тепер ви працюєте не лише за запитом, але й створили лінію одягу для вільного продажу. Це щоб не обмежуватися рамками замовлень і цілком та повністю присвятити себе творчості?
- Мабуть, так. Адже можливість самовираження для людей творчих професій потрібна як повітря. Дизайнер перестає розвиватися, якщо не створює чогось абсолютно нового, часто навіть випереджаючи попит. Тож віднедавна я, окрім приватних замовлень, представляю свої роботи ще й у Бутіку українських дизайнерів «Pret-a-Porter», що у ТЦ «Атріум». Там кожна жінка, молода дівчина, випускниця зможе знайти для себе СВОЮ сукню – адже, не відступаючи від принципу індивідуальності, я прагнула створити вбрання з різними характерами, у різних стилях та для різних нагод.

- Ваші побажання читачам порталу «Пара молода».
- В своїй роботі я приділяю дуже багато уваги деталям: навіть найменша намистинка може змінити візерунок, загальне враження від сукні. Тому я бажаю нареченим та молодим парам виважено ставитися до свого узору Життя, цінуйте кожну його мить, даруйте один одному красу почуттів, будьте щасливі!

Розмовляла Валерія Климчук, весільний портал «Пара молода»


26.02.2013              сьогодні 1, з початку місяця 23, всього 8438◄ Попередня   Наступна ►

Ви хочете додати вашу компанію в каталог Пара Молода?
Якщо ви весільний професіонал, портал Пара Молода дає можливість, щоб про ваші послуги дізналися тисячі пар,
які готуються до весілля в Україні.

Про нас  |  Вхід / Додати фірму  |  Угода

2006-2021 «Пара молода» - каталог весільних послуг України. Розробка сайту: vlasne.info