Ведучий Віктор Гевко Каталог-планувальник Пара молода


 

ШвейцарськийЧотирьохзірковий Готель Швейцарський розташований у серці Львова на перетині культурного та розважального життя Львова.
Всі номери готелю оформлені в стилі сучасної класики.

Ціна від: 2900 грн.

Адреса:
Львів, вул. Князя Романа, 20

Телефон:
(032) 240-37-77
(096) 240-37-77

websiteinstagramfacebook

4 * готель Швейцарський зустрічає старий світ новими поглядами, розсудливістю та домашнім затишком, саме це робить даний готель найкращим  вибором для кожного, хто шукає цей швейцарський нарис під час свого перебування у Львові.

Розташування цього готелю за кілька хвилин від площі Ринок та поруч із проспектом Свободи. В серці переповненого Львова, це справжня розкіш...

Класика та сучасні деталі влучно поєднуються у всіх 35 апартаментах та кімнатах, забезпечуючи розкіш 21 століття у грандіозній  та розкішній оточуючій атмосфері.

Ресторан "Валентино" з піднебесною панорамною терасою - одне з найзатишніших місць у Львові, де ви скуштуєте вишукані на смак страви.

Увага до деталей випереджає сервіс, технології та вишуканість. А отже серед  найкращих готелів Львова Швейцарський - це справжнє надбання. Адже досконалість - це коли дані елементи у поєднанні створюють унікально глибокий особистий досвід, спогади про який тривають усе життя.
сьогодні 2, з початку місяця 20, всього 384

Ви хочете додати вашу компанію в каталог Пара Молода?
Якщо ви весільний професіонал, портал Пара Молода дає можливість, щоб про ваші послуги дізналися тисячі пар,
які готуються до весілля в Україні.

Про нас  |  Вхід / Додати фірму

2006-2020 «Пара молода» - каталог весільних послуг України. Розробка сайту: vlasne.info