Каталог-планувальник Пара молода


 
◄ Попередня   Наступна ►

Сюрпризи для батьків на весіллі: ідеї подарунківВиказати любов і вдячність батькам – легко. Особливо на власному весіллі, де збираються найближчі люди. Варто лише заглянути в душу мамі й татові і зрозуміти, який подарунок зробить їх щасливими. Потрібні варіанти? Тримайте! Ми підготували для вас найкреативніші ідеї сюрпризів для батьків на весіллі. 

Альбом з дослідженням історії прізвища роду

Тато часто розказує давні інтригуючі сімейні історії? Прийшов час відкрити йому ще досі невідомі секрети вашого роду. Можливо, прапрапра…дід закладав перші камені українських міст, а праппрапра…бабуся стала найвідомішою господинею в околиці. Такий подарунок готуйте завчасно. Адже перше потрібно замовити дослідження прізвища роду у спеціальних центрах (Наприклад, центр вивчення генеалогії «Пращур»). Далі купуєте красивий альбом для «сімейних» документів і даруєте батькам на весіллі.

Персональний глянцевий журнал

Можна розділити журнал на рубрики: народження, дитинство, юність, студентські роки і доросле життя. У кожній написати історію з фото, де мама чи тато вам допомогли, підтримали або описати веселий випадок. А на останній сторінці прикріпити подарунковий сертифікат: масаж, поїздка на двох, екстремальний відпочинок чи будь-що інше.
Замовити можна в «Ориджинал Презент» або у будь-якій компанії, що займається проліграфією (наприклад, там, де ви виготовляли ваші весільні запрошення чи весільний банер).

Слайд-шоу або кліп з дитячими фото

Придумайте сценарій, який би поєднав дитячі фото нареченої і нареченого. До кожної світлини напишіть текст: чому обрали саме її, які емоції пов`язані з нею і батьками. Начитати текст можете ще до весілля і змонтувати готовий кліп. Або ж додати емоцій і зачитувати пояснення до фото одразу під час святкування.
Також з дитячими фото і ніжними словами можна відзняти зворушливий відеоролик (ваші весільні відеографи вам радо з цим допоможуть).

Мелодійний подарунок – авторська пісня від молодят

Сідайте вдвох з коханою половинкою і підбирайте в серці слова, які обов`язково мають почути ваші батьки. Як і в попередньому варіанті: пісню можна завчасно записати у студії або ж порадувати близьких людей на самому святі.

Запрошена «зірка»

А якщо не вмієте співати? Вихід є. Замовте на весілля улюблену «зірку» батьків. Якщо ж у мами і тата нареченого чи нареченої інший смак, то кличте і їхнього бажаного артиста. Або шукайте одну спільну зірку, яка б порадувала обидві сторони.

3D фігурки батьків

Міні-копії щасливих закоханих мами і тата стануть родзинкою будь-якого інтер`єру. А як багато приємних спогадів буде оживати перед очима, коли вони дивитимуться на себе. 
Замовити можна на сайті «3DFactory»

Намалюй моє кохання

Замість ще одного натюрморту на стіні в домі ваших батьків може висіти їхній портрет. Володієте талантом художника? Чудово. Малюйте самі й обов`язково зазнимкуйте цей момент. Нехай мама з татом знають, що у їхній портрет ви вклали частину власної душі. Або ж відправляйтеся до генія з пензлем, який і створить чуттєвий портрет.
Сюрпризи для батьків на весіллі: ідеї подарунків

Текст: Юлія Василина, весільний портал Пара молода
21.08.2017              сьогодні 1, з початку місяця 3, всього 5385◄ Попередня   Наступна ►

Ви хочете додати вашу компанію в каталог Пара Молода?
Якщо ви весільний професіонал, портал Пара Молода дає можливість, щоб про ваші послуги дізналися тисячі пар,
які готуються до весілля в Україні.

Про нас  |  Вхід / Додати фірму  |  Угода

2006-2021 «Пара молода» - каталог весільних послуг України. Розробка сайту: vlasne.info