Каталог-планувальник Пара молода


 
◄ Попередня   Наступна ►

ТАМАДА. Правила виборуВесілля – це особлива стихія радості, веселощів, подарунків... Та з того моменту, як гості сідають за бенкетні столи із закусками та спиртним, ця стихія може перетворитися на стихійне лихо. Тож аби ваше свято не вийшло з берегів, не наламало дров, а йшло за злагодженою програмою розваг, танців та гумору – запросіть тамаду. Одначе добре усе зважте, перш ніж вручати запрошення у вигляді завдатку першому-ліпшому. Бо часом причиною стихійного лиха може стати сам тамада.

Тож як правильно обрати розпорядника бенкету? До вашої уваги поради від відомого Тернопільського тамади – Остапа Гладкого.


1. Збирайте інформацію.
Відгуки, рекомендації, згадки на Інтернет-форумах – усе стане в нагоді. Однак зважайте на суб’єктивність оцінок. Фрази на кшталт: „Той тамада був такий-собі” і „О, він такий веселий”, – у загальному рахунку не говорять нічого. Вам же потрібно знати, який стиль ведення у того чи іншого претендента, як саме він організовує дозвілля гостей тощо. А оціночні судження ви матимете нагоду зробити самі після зустрічі із потенційним ведучим вашого свята.

2. Підготуйтеся до зустрічі.
Перед зустріччю із тамадою обдумайте усі питання, що вас цікавлять. Ще краще – запишіть їх, бо за розмовою щось обов’язково забудеться і ви найімовірніше зупинитеся на «розкажіть ще щось про себе». Важливий момент: ця зустріч повинна стояти у перших списках вашого передвесільного графіка. Адже справді хороші спеціалісти «заброньовані» задовго до свята і вже у лютому вам буде непросто вибрати ведучого на серпень місяць.

3. Слухайте та звертайте увагу...
Оскільки тамада – це артист розмовного жанру, то саме особиста зустріч дасть вам максимум інформації про кандидата. Зверніть увагу на дикцію, тембр та ступінь володіння голосом. Не потрібно проходити курси за Станіславським, щоб оцінити майстерність мовлення. Ви це відчуєте, бо коли людина говорить правильно, інтонаційно виважено – слухати її саме задоволення. Безумовно, значення має і те, що саме говорить ваш співбесідник. Справний тамада досконало орієнтується у весільній тематиці і дасть відповідь на будь-яке питання. Він не лише знає традиції та обряди, порядок церемонії, але й за необхідності може порадити артистів для шоу-програми чи піротехніків для гарного святкового феєрверку.

4. Довіряйте собі.
Як відомо, за смаки не судять. Та про це, на жаль, люди часто забувають. Про це можуть забути і ваші батьки чи друзі, відмовляючи вас від ведучого, який подобається вам, але не подобається їм. Вони це, звісно, не зі зла роблять, а лише з добрих намірів. Але навіть самим доброзичливим порадникам слід вчасно дати відсіч. Це ваше весілля, то ж кому слід довірити вибір тамади? Правильно, самим собі.

5. Обумовте всі деталі.
Ну от ви і обрали того, хто буде слідкувати за погодою на вашому святі. На черзі – узгодженнях всіх деталей та моментів. Тамада має мати чітку картину того, що ви хочете і чого вкрай не бажаєте на своєму весіллі. У нього також повинен бути список гостей, яким ви хочете надати слово, погоджена шоу-програма з артистами. Маючи цю інформацію, тамада складає сценарій весілля та узгоджує його з вами!

Та перш, ніж вибір буде зроблено остаточно, проаналізуйте наявну у вас інформацію.

Відмовтеся від тамади, якщо він:
- спізнюється на зустрічі з вами (при цьому навіть не задзвонить попередити про запізнення);
- безкомпромісно нав’язує вам своє бачення святкування;
- не виконує даних вам обіцянок;
- увесь сценарій пропонує у віршованій формі (такі „римувальники” будь-яке весілля перетворять на нудний концерт з декламації віршів);
- зловживає алкоголем;
- нецензурно жартує або кепкує з інших (гумор хорошого тамади повинен бути добрим та універсальним для будь-якого товариства).

Автор: Валерія Климчук, весільний портал Пара молода
04.08.2010              сьогодні 2, з початку місяця 25, всього 7897◄ Попередня   Наступна ►

Ви хочете додати вашу компанію в каталог Пара Молода?
Якщо ви весільний професіонал, портал Пара Молода дає можливість, щоб про ваші послуги дізналися тисячі пар,
які готуються до весілля в Україні.

Про нас  |  Вхід / Додати фірму

2006-2020 «Пара молода» - каталог весільних послуг України. Розробка сайту: vlasne.info