Каталог-планувальник Пара молода


 
◄ Попередня   Наступна ►

Танці без зірок, або Лікнеп на тему «Як правильно обіймати наречену»У нас добрі новини! У Міністерстві юстиції ми вивідали, що у першому півріччі 2007 року українці одружувалися у півтора рази частіше, ніж розлучалися. Більше того, саме львів’янам має бути найменш страшно «опечатувати» паспорт. Бо ми, за статистикою, входимо у четвірку міст із найміцнішими сім’ями! З початку року збільшення кількості укладених шлюбів у співвідношенні до розлучень було найкращим в Івано-Франківській та Рівненській областях (у 2,5 рази), а у Львівській і Тернопільській – у 2,4 рази. Тому, рідні наші й найдорожчі, не намагайтеся халтурити із підготовкою до весілля, захищаючись відмазкою «наступного разу буде краще». Одного яйця двічі не висидиш...

Косолапий вальс
Оскільки ми вболіваємо за якість вашого весілля нарівні з вами, то дуже хочемо, аби кожний міліметр весільного шляху був ідеальним. Тож цього разу пропонуємо вам скористатися прикладом наших різнокаліберних зірок, котрі за останній рік породили шалену моду на танці. І вчитися танцювати самим. Не слави заради, а одне одного для...

Маємо на увазі ваш перший вальс. Справа в тому, що багато пар своїми тілами це класичне поняття збаналізували, і перший вальс перетворили на просто перший танець. Причому у слово «танець» молодята вкладають недовге тупцювання на квадратному метрі паркету, під час якого наречений кілька разів наступить на білі мешти нареченої. Чим (окрім білих мештів) це дійство відрізняється від сотні минулих та наступних їхніх танців, ані самі наречені, ані їхні гості не зовсім розуміють. Альтернативою ж у цьому випадку може стати дуже навіть шикарний вальс а-ля «Могилевська-Яма». Думаєте, ми жартуємо? А от і ні! Навчитися пристойно танцювати може практично кожен. Причому зовнішні та внутрішні стартові дані наречених не мають ніякого значення. «Навчитися танцювати вальс можна за місяць, тобто за десять повноцінних занять, – каже керівник балету «DALKROZ» Віра Коссак.
– Нещодавно я тренувала свого приятеля – сутулого, косолапого, тяжкого і зовсім без слуху. Про нього думала, що це вже точно безнадійний екземпляр. Але відтанцював він у результаті нормально. І безмежно щасливий, що наважився на таку «страшну авантюру». І це дуже правильно, бо гарно протанцювати перший вальс – обов’язок наречених. Адже саме з першим танцем вони переходять у сімейне життя. Отже саме він і має стати найпам’ятнішим. А хто запам’ятає банальне переступання з ноги на ногу? Тому я дуже радила б позайматися перед весіллям із професійним хореографом, але вивчити не лише базові вальсові кроки, а й якусь складнішу постановку. І такий подарунок собі та гостям, повірте, не займе багато часу і не стане надто затратним матеріально».

– А можна навчити танцювати наших читачів, так би мовити, теоретично? Можеш подати якісь ази, для яких не потрібно ходити на уроки?
– Для хорошого результату вам таки доведеться потренуватися у професіоналів. На папері можна вивчити лише теорію стійки. Хлопець: ноги разом, тримає дівчину лівою рукою під лопаткою, а права простягнута до дівчини. Дівчина: ноги разом, кладе зверху на праву руку хлопця свою ліву руку, а праву кладе кавалерові на плече. Плечі хлопця та дівчини мають бути трошки розкриті одне від одного, як квіточки, стегна – у постійному контакті. І як чоловік понесе жінку під час першого вальсу, так, я собі трактую, нестиме її впродовж усього життя. Він повинен бути кавалером, мати струнку поставу, гарно тримати руки і, звичайно ж, закрутити коханій голову в танці.

Гості з підігрівом
А щоб «закрутити голову» гостям, вдайтеся до геніальної фішки, яку досі ніхто й ніколи на весіллях не використовував. А ви використайте! Повірте, жодна нога не піде з вашої забави не «витанцювана». Запросіть на своє весілля... шоу-балет! Причому не лише для того, аби вони відтанцювали кілька номерів і поїхали з грошима додому. Заангажуйте танцюристів на роль «спецагентів», які розійдуться поміж вашими гостями і «розігріють» їх. Але «розігрівати» треба не міцними алкогольними напоями, а своїми руками та ногами. Уявіть собі, як весело пройде забава, де професійні танцюристи вклинюватимуться у розмаїті компанії, затягуючи до загального кола навіть найлінивіших гостей. І там же вчитимуть їх танцювати, змушуючи повторювати ті чи ті рухи. У результаті, запевняємо вас, навіть ліниві гості з кола вилазити не захочуть. А вашу забаву найприскіпливіші цьоці запам’ятають, як Свято з великої літери.

Автор: Дана ГАНУС
Джерело: весільний журнал
«Наше ВЕСІЛЛЯ»
10.12.2009              сьогодні 1, з початку місяця 21, всього 5016◄ Попередня   Наступна ►

Ви хочете додати вашу компанію в каталог Пара Молода?
Якщо ви весільний професіонал, портал Пара Молода дає можливість, щоб про ваші послуги дізналися тисячі пар,
які готуються до весілля в Україні.

Про нас  |  Вхід / Додати фірму  |  Угода

2006-2021 «Пара молода» - каталог весільних послуг України. Розробка сайту: vlasne.info