Каталог-планувальник Пара молода


 
◄ Попередня   Наступна ►

ТАНЦЮЙТЕ ВСІ!Перший танець молодят на те й «перший», що після нього повинен бути і другий, і третій, і четвертий… Словом, не залишайте танцзал після постановки того самого «першого». Адже парні па зміцнюють шлюб, здоров’я, дарують молодість та щастя.

Танці лікують
І не лише на думку австралійського хореографа Стефана Пейджа, який якось сказав: «Танці – це універсальні священні ліки». З ним згодні психотерапевти, які провадять танцетерапію. Ця практика допомагає долати сімейні кризи, адже сповнює подружжя позитивними емоціями, об’єднує їх спільним захопленням і через невербальну взаємодію підігріває згаслі почуття. Та й на особистісному рівні користь танців важко переоцінити. В рухах людина звільняється від стресів, приймає себе такою як вона є, що позитивно позначається на самооцінці. Окрім душі, танці, безумовно, лікують і тіло. Наприклад спалюють зайві кілограми: народні танці за півгодини занять – 225 ккал, сучасні – 330, бальні і чечітка – 200. А також покращують поставу, роботу серцево-судинної та дихальної систем, тренують різні групи м’язів, зміцнюють імунітет.

Що обрати?
Бальні, народні, свінг, вуличні, сучасні, хастл – це лише основні групи танців, кожна з яких має по кілька видів. Обирати є з чого, головне – не заплутатись і не зробити хибний вибір, аби потім не плутатися в ногах. Якому танцювальному класу віддати перевагу – вам підкажуть ваші пріоритети у музиці, тренери танцювальної школи, яку плануєте відвідувати, а можливо вас надихнуть фільми про танці. З останніх радимо, зокрема, переглянуті такі імениті, як: культову стрічку «Брудні танці», «Крок вперед», «Танці без правил», «Дансер», «Ще одна історія про Попелюшку»…
 
Рекорди, які надихають танцювати

Найтриваліший танець - 123 години і 15 хвилин. Стільки часу індійська танцівниця Каламандалам Хемалента (37 р.) виконувала народний танець Мохіні-аттам. Це, до речі, досить «свіжий» рекорд Книги Гіннесса – затверджений у січні цього року.

Наймасовіший Thriller-dance – 13 597 танцівників виконали постановку з кліпу Майкла Джексона на пісню «Трилер» у Мехіко. Захід відбувся за два місяці після смерті легендарного співака – у день його народження.

«Найпартнерніший» танець - 1068 танцювальних партнерок за добу. Належить німецькому танцівникові Майклу Халлу. Вважаєте цей рекорд дивакуватим? Що ж, такі бешкети 4-разовий чемпіон світу з бальних танців може собі дозволити!

Найкраща пара з бальний танців – Донні Бьорнс і Гейнер Фейвезер, 14-кратні чемпіони світу з латиноамериканської програми. За 20 років змагань вони не зазнали жодної поразки!

Наймасовіший парний танець – 2515 пар (5030 людей в загальній кількості). Організований Стад де Франс Сен-Дені (Франція) у Парижі 16 травня 2009 року.

Наймасовіше ча-ча-ча – рекорд майбутнього. Здійснити його планують у травні цього року у Хабаровську (Росія) на день міста. Станцювати масове ча-ча-ча організатори запрошують усіх бажаючих віком від 14 років, не залежно від громадянства і танцювального досвіду.

Джерело: Молодіжно-сімейний журнал «Пара молода».
10.08.2011              сьогодні 1, з початку місяця 2, всього 4620◄ Попередня   Наступна ►

Ви хочете додати вашу компанію в каталог Пара Молода?
Якщо ви весільний професіонал, портал Пара Молода дає можливість, щоб про ваші послуги дізналися тисячі пар,
які готуються до весілля в Україні.

Про нас  |  Вхід / Додати фірму  |  Угода

2006-2021 «Пара молода» - каталог весільних послуг України. Розробка сайту: vlasne.info