Каталог-планувальник Пара молода


 
◄ Попередня   Наступна ►

Про те, як організувати оригінальне тематичне весілляПро те, як організувати оригінальне тематичне весілля, WomanJournal.ru розповіла Ольга Мартін, весільний розпорядник студії свята «Для Двох»:

- Створити незабутню атмосферу весільної церемонії - це серйозна і кропітка робота, що вимагає уваги до всіх деталей. У прагненні зробити весілля несхожим на весілля друзів, багато молодих пар відмовляються від весільних традицій, і це їх право. Старше покоління консервативніше і не представляє весілля без набору певних ритуалів. Щоб досягти компромісу, можна, залишаючись в гармонії з собою, реалізувати обряди по-новому і зробити це яскраво і незвично.
Прислухайтеся до своєї інтуїції і проявіть фантазію. Якщо традиційний «викуп нареченої» асоціюється виключно з тісними сходовими майданчиками і набором побитих конкурсних перешкод, спробуйте переграти його на свій лад. Наприклад, тематичне вирішення весілля - «Італійський полудень»:

- Майданчик перед входом у будинок нареченої можна викласти щільним килимом з апельсинів, вставивши в кожен апельсин табличку з компліментом для нареченої.- Наречений долає цю перешкоду, підійнявшись до нареченої у вікно за допомогою каскадерів і, дарує їй букет з оливковими гілочками, які спрадавна символізували мир, процвітання, мудрість і любов.

- А замість традиційного короваю молодятам підноситься пиріг у вигляді виноградної лози, плоди з якої можна покуштувати, прислухаючись до батьківських заповідей. Обговорення і планування весілля зазвичай приводить молодят в захоплення. Для того, щоб бажане співпало з дійсним, а очікування не залишилися марними, організацію торжества варто довірити професіоналам. Якщо твоє бажання влаштувати свято самостійно сильніше за побоювання, що «італійське весілля» може обернутися «циганським», скористайся цими нехитрими підказками:

- Тема весілля може бути навіяна історією знайомства або образом, який надихнув закоханих, улюбленим фільмом або країною мрії. В процесі підготовки загальна тематична лінія може легко перетнутися з традиційними «святковими» мотивами - східним, морським, гангстерським, російсько-народним, піратським і так далі Але не забувайте адаптувати вибрану стилістику під свою історію. Проводити весілля за написаним для інших молодят сценарієм - не цікаво і не актуально.

- Запрошення на тематичне весілля покликані передати настрій майбутнього торжества і заінтригувати гостей одночасно. Друзі і родичі повинні передчувати і готуватися до вечірки не менше, ніж ви.

- Ведучий, як і професійний організатор весілля, грає основоположну роль. Його зовнішній образ, стиль поведінки, мова, манера спілкування і ведення програми повинні бути витримані в єдиній стилістиці вечора. Від нього залежить 90% успіху вашого весілля.

- Місце проведення рекомендується вибирати не тільки з урахуванням зручності розташування і кількості посадочних місць, але і відповідно до теми весілля. Ресторани, стилізовані під різні епохи, літні веранди, шатри, палаци, замки, клуби, кораблі і літаки, – вибір можливих майданчиків обмежується тільки вашою фантазією і бюджетом заходу. Навіть у класичному ресторані за допомогою тематичних матеріалів (капелюхів, картин, шпаг і так далі) можна створити відповідний антураж.

- Образ молодят не повинен вибиватися із загальної картини. Зачіска, макіяж, одяг, взуття – іноді навіть найменші нюанси допомагають добитися єдиного стилю. Так краватка може бути підібраний в колір туфелькам нареченої, а дамська сумочка і букет гармонувати з бутоньєркою нареченого.

- Розважальна програма просто зобов'язана передавати дух і настрій вибраної епохи. Особливу увагу варто приділити музичному супроводу, підбору артистів і піротехнічному шоу, якщо воно передбачене програмою. Щоб передати, наприклад, гангстерську тематику, запросіть аніматора-квіткарку, що розливає з-під подолу алкоголь, або хлопчика, що бігає по залу і пропонує купити свіжий випуск газети. Як варіант, запросіть виїзне казино і кабаре. Можна навіть зняти німе кіно – історію вашого знайомства - в костюмах 30-х рр і продемонструвати його гостям.

- Вінчання або весільна подорож – мабуть, найемоційніші миттєвості для наречених, які ніколи не забудуться.

Автор: Ольга Мартін
Джерело: www.wmj.ru
13.12.2009              сьогодні 2, з початку місяця 27, всього 8133◄ Попередня   Наступна ►

Ви хочете додати вашу компанію в каталог Пара Молода?
Якщо ви весільний професіонал, портал Пара Молода дає можливість, щоб про ваші послуги дізналися тисячі пар,
які готуються до весілля в Україні.

Про нас  |  Вхід / Додати фірму  |  Угода

2006-2021 «Пара молода» - каталог весільних послуг України. Розробка сайту: vlasne.info