Каталог-планувальник Пара молода


 
◄ Попередня   Наступна ►

Тематичні весілля: відтворюємо епохиКожна епоха по-своєму приваблива і незвичайна. Якщо ви мрієте відтворити одну з них, то мабуть, весілля – це прекрасна можливість для цього. Пропонуємо вам огляд трьох цікавих і незабутніх весіль у стилі: 18, 19 століть та 20-их років минулого сторіччя.

Весілля у вікторіанському стилі

обіцяє англійську гідність, розкіш урочистого прийому і ретельно вивірений етикет. Це подія, яка перехоплює подих - з величними нарядами і витонченим декором. 


Анна і Річард — весілля в Швеції у вікторіанському стилі


 

Весілля в стилі 19 століття

стане справжнім зануренням в епоху блискучих перемог та нищівних поразок, Золоту епоху російської культури.
У жоден інший час в Росії не народжувалося стільки геніїв світової величини, як: у літературі - Пушкін, Гоголь, Тургенєв, Некрасов, Толстой, Достоєвський, Островський; у музиці - Глінка, Мусоргський, Чайковський; у живописі - Крамськой, Рєпін. Це були яскраві індівідуальності, не схожі один на одного, хоча жили в одну епоху, в одній державі.


Великий Гетсбі: весілля у стилі 20-х років

«Великий Гетсбі» - роман американського письменника Френсіса Скотта Фіцджеральда розповідає про життя в Америці у 20-ті роки ХХ століття. Це були «Золоті двадцяті», «Епоха джазу», час Луї Армстронга і Коко Шанель. Так-так, саме в 20-ті роки з'явилися духи Шанель №5 і знамените «маленьке чорне плаття» від Коко. Дівчата носили каре, вкорочували спідниці і під кожен свій наряд підбирали блискучу біжутерію; в моду увійшли капелюшки-кльош і яскравий макіяж. Це була барвиста, романтична і надихаюча епоха. 


Весілля було зроблене в м'яких золотих і рожевих тонах, що створювало особливу романтичну атмосферу. Воно проходило у приватному маєтку в Каліфорнії, який побудували в 20-ті роки і з тих пір не реставрували. Така будівля стала справжньою знахідкою для вінтажного весілля.29.08.2013              сьогодні 1, з початку місяця 30, всього 9003◄ Попередня   Наступна ►

Ви хочете додати вашу компанію в каталог Пара Молода?
Якщо ви весільний професіонал, портал Пара Молода дає можливість, щоб про ваші послуги дізналися тисячі пар,
які готуються до весілля в Україні.

Про нас  |  Вхід / Додати фірму  |  Угода

2006-2021 «Пара молода» - каталог весільних послуг України. Розробка сайту: vlasne.info