Каталог-планувальник Пара молода


 
◄ Попередня   Наступна ►

Нові тенденції проведення весільВесілля - це подія, перед якою відчувають тремтіння навіть люди, які побачили багато що за своє життя, це - організатори спеціальних заходів. У такий день, коли запам'ятовується, буквально все - оформлення, квіти, пригощання, розваги - повинен залишити незабутні враження у молодят і їх гостей. Хтось пам'ятатиме, як красиво були одягнені наречений і наречена, а хтось довго знаходитиметься під враженням виконання весільного гімну знаменитим оперним співаком. Звичайно ж, тенденції в проведенні весіль змінюються постійно. Але що дійсно залишається незмінним – це стиль, елегантність і деяка скромність.

Нові тенденції проведення весіль

Які ж теперішні тенденції? Які вітаються ідеї?

  1. Сучасні наречені вже не бояться відійти від білого або кремового кольору в своєму наряді.
  2. Весілля почали проходити, як правило, у вужчому і тіснішому колі, в середньому до 75 чоловік. Але чим менше гостей, тим на більш високому рівні організований захід.
  3. Все більш популярним стає фуршет як форма проведення весільного гуляння.
  4. Все частіше весілля проводять, дотримуючись якої-небудь вибраної тематики. Приділяється максимальна увага безлічі деталей для створення неповторної атмосфери. Абсолютно все, починаючи від запрошень, прикраси залу і закінчуючи сервіровкою столів і маленькими пам'ятними подарунками для гостей, підпорядковано тематиці заходу.
  5. Сучасні весілля, як це не дивно, стали набагато романтичніші. Це помітно навіть в оформленні весіль, яке стало м'якшим і спокійнішим.
  6. Кожне одруження – персональна, особиста подія, і молодята прагнуть зробити якомога більш індивідуальною кожну частину весілля. Якщо наречений любить хокей, а наречена – пожежник-доброволець, весілля повинне бути організовано так, щоб задовольнити інтереси обидвох і в той же час подобатися гостям. Організувати такий захід під силу тільки професіоналам з агентств!
  7. Наступна тенденція в організації весіль – весілля в незвичайному місці. Такі весілля дають прекрасну можливість відвернутися від повсякденного життя і скуштувати повною мірою задоволення від свята.
  8. Змінилася форма весільного столу. Все частіше використовують овальні або круглі столи і ставлять окремий спеціальний стіл для молодят.

Є деякі ідеї, до яких потрібно відноситися з обережністю. Участь тварин майже завжди веде до яких-небудь непередбачених обставин, будь це голуби, метелики або золоті рибки. Такі романтичні коні здатні своїм прекрасним травленням зіпсувати найкрасивіший момент весілля, а їхати в каретах навіть по найрівнішій дорозі вкрай незручно.

Тому всі ідеї, що здаються самими креативними і фантастичними на перший погляд, потрібно обдумувати, зважувати все "за і проти" і намагатися передбачити наслідки.

Насправді, краща ідея для проведення весілля – та, яка робить цей захід персональним, унікальним і таким, що запам'ятовується на довгі роки. Для цього професіонали в організації спеціальних заходів з'ясовують бажання нареченого і нареченої і прагнуть пов'язати їх з весільною концепцією і відчуттям стилю і міри.

Весільний портал Пара молода
15.12.2009              сьогодні 1, з початку місяця 25, всього 6850◄ Попередня   Наступна ►

Ви хочете додати вашу компанію в каталог Пара Молода?
Якщо ви весільний професіонал, портал Пара Молода дає можливість, щоб про ваші послуги дізналися тисячі пар,
які готуються до весілля в Україні.

Про нас  |  Вхід / Додати фірму

2006-2020 «Пара молода» - каталог весільних послуг України. Розробка сайту: vlasne.info