Каталог-планувальник Пара молода


 
◄ Попередня   Наступна ►

Тернопільські дні моди 2015: репортаж22 травня Пара молода побувала на Тернопільських днях моди. І поки готуються офіційні фотозвіти, ми вже можемо розповісти вам про головні тенденції у святковій моді на цей рік. 


Галицький коледж імені В.Чорновола, громадська організація «Тернопільські дні моди» та Тернопільська міськрада за підтримки ТВЦ «Атріум» проводили знане fashion show вже ушосте. Того вечора у тернопільському драмтеатрі зібралися всі шанувальники моди, спраглі до новинок від іменитих дизайнерів. Серед останніх свої колекції на розсуд публіки представили дизайн-студія «Світло», Ірина Цісецька, Елла Колтун, Анастасія Василик (бренд «Чичері»), Маргарита Козак, Гоша Альтшулєр, Ольга Романова, Malva Florea, Руслан Хвастов, Модний дім «Ріто». Спеціальними гостями головного тернопільського подіуму були постійний учасник Українського тижня моди і Салону «WHO'S NEXT Prêt-à-Porter Paris» Альона Сереброва та громадський діяч, «Міс Україна-1995», викладач курсу «Всесвітня спадщина ЮНЕСКО» Влада Литовченко, яка представляла колекцію бренду «Cat Оrange», співавтором якої вона є. 
Крім того, організатори порадували око глядача унікальними старовинними строями Полісся, Закарпаття, Буковини, Покуття, Галичини, центрального та інших регіонів України, які надали із своїх приватних колекцій Тарас Демкура, Роксоляна Шимчук і Віра Матковська.

Фото: Яніна Чайківська 
Усі подробиці модних показів готують офіційні фотографи днів моди. І ми обов’язково представимо їх вам згодом. Але про головні тенденції у святковій моді Пара молода готова розповісти вам вже зараз. Весільну тему дизайнери окремо не розкривали. Але в кожній колекції були цікаві ідеї як для вечірніх образів, так і неформальних весільних. Це вільний крій, асиметрія, легкі тканини та, головним чином, етносюжети у різних варіаціях (оздоба, фасон, фактури)… Все-таки, лейтмотивом цьогорічних Тернопільських днів моди було: «Українське – це модно!».

Далі буде…


25.05.2015              сьогодні 1, з початку місяця 1, всього 2967◄ Попередня   Наступна ►

Ви хочете додати вашу компанію в каталог Пара Молода?
Якщо ви весільний професіонал, портал Пара Молода дає можливість, щоб про ваші послуги дізналися тисячі пар,
які готуються до весілля в Україні.

Про нас  |  Вхід / Додати фірму  |  Угода

2006-2021 «Пара молода» - каталог весільних послуг України. Розробка сайту: vlasne.info