Каталог-планувальник Пара молода


 
◄ Попередня   Наступна ►

The Family: 5 ПРИЧИН зробити сайт для свого весілляКолись це було примхою вибагливих наречених. Сьогодні – це вже необхідність! Весільні сайти все частіше з’являються у передсвяткових чек-листах наречених. Та якщо раніше для втілення задуму були доступні лише або безкоштовні англомовні платформи, або дороговартісні IT-продукти, то тепер… Тепер українські розробники зробили мрію про весільний сайт абсолютно досяжною! «Пара молода» протестила ресурс The Family і знайшла 5 гарячих причин, чому ви маєте скористатися цим сервісом просто зараз!

The Family: 5 ПРИЧИН зробити сайт для свого весілля

1. Це зручно!

Усе в одному місці: програма весілля, локації із позначенням на карті, меню, стиль і дрес-код, список запрошених, розсадка за столами, фото і відео, лавсторі, гостьова книга та все інше, що лишень вигадаєте. Можна переглядати на будь-яких пристроях: ПК, планшет, смартфон. А завдяки мобільному додатку, що підв’язаний до сторінки, опцій є ще більше, зокрема – чат із гостями. Просто уявіть, що ніхто до вас не дзвонить і не перепитує, де церква, з ким він сидить за столом, на котру церемонія… Просто уявіть, що після свята ви не шукаєте фото і відео зі свого свята на сторінках друзів в соцмережах (і це ще добре, якщо вони хештег поставили). Такий сайт – то як центр керування космічними польотами, тільки для вашого весілля. Все під контролем! Все – за однією адресою!

2. Це модно!

Тут і додаткових роз’яснень не потрібно. У 21 столітті комп’ютерні і технологічні новинки викликають особливий інтерес у багатьох. Весільний сайт на The Family – це підкреслення сучасності та прогресивності вашого свята.

The Family: 5 ПРИЧИН зробити сайт для свого весілля

3. Це красиво!

Дизайн сайту має значення, хто б сперечався. І серед шаблонів на ресурсі The Family ви неодмінно знайдете той дизайн, який пасуватиме саме вашому святу. 
За легкість, читабельність, стиль у пропонованих молодятам макетах – п’ять зірок від «Пари молодої». А за можливість змінити дизайн у будь-який момент лише в один клік - окремий комплімент.
 

4. Це душевно!

Окрім прагматичної, організаційної та естетичної частини, ваш весільний сайт матиме ще й дуже важливу душевну складову. Можливо, ви чули про таку особливість людського сприйняття як ефект знайомості. Він полягає у тому, що об’єкти та люди, які ми бачили раніше – при зустрічі викликають більше симпатії, ніж зовсім не знайомі. Тож якщо ваші гості побачать на весільному сайті фото одне одного, ваших рідних, батьків, дружок, фото місця, де проводитиметься святкування – то у день події вони будуть почуватися значно вільніше. І це, безумовно, вплине на легкість атмосфери, відкритість та щирість.

The Family: 5 ПРИЧИН зробити сайт для свого весілля

5. Це легко!

Направду, створити сайт для власного весілля можна за лічені хвилини. Швидко та легко! Програмісти та дизайнери The Family подбали про те, аби ви не витратили на цю справу жодної зайвої секунди. Просто обираєте шаблон, визначаєтесь із пакетом (безкоштовний, Gold, Diamond) і завантажуєте потрібний текст, фото, відео, вмикаєте та вимикаєте розділи. Надсилаєте адресу свого сайту гостям – і готуєтеся до свого особливого дня! 

Текст: Валерія Климчук, весільний портал Пара молода
13.06.2019              сьогодні 2, з початку місяця 14, всього 990◄ Попередня   Наступна ►

Ви хочете додати вашу компанію в каталог Пара Молода?
Якщо ви весільний професіонал, портал Пара Молода дає можливість, щоб про ваші послуги дізналися тисячі пар,
які готуються до весілля в Україні.

Про нас  |  Вхід / Додати фірму  |  Угода

2006-2021 «Пара молода» - каталог весільних послуг України. Розробка сайту: vlasne.info